Loading...

Ametystová drúza ve tvaru srdce

Ametystová drúza ve tvaru srdce.

Ametyst je kamenem mimořádně mocným s vysokou ochranitelskou silou. Má také velice silnou léčivou a očistnou moc. Pomáhá zahánět stres a negativní emoce a vnáší do života více klidu a napojení na intuici. Pokud potřebujete nějaký svůj záměr proměnit ve skutečnost, pak vám právě ametyst může být ideálním pomocníkem ke změně záměru ve skutečnost.

Seznam krystalů a informace o nich ZDE

1.200,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Ametyst

Témata kamene:  čistota, stres, sny, léčení alkoholismu, láska, klid, ochrana, štěstí, odvaha

Pro duši:  Je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.

Pro tělo: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva a střevní mikroflóru, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů, činnost metabolismu, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.

 

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.