Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...
Kategorie:

Aura Sprej Boží Láska

Jak s aura sprejem pracovat?

Před použitím jej podrž chvíli v dlaních, či je přilož k srdci. Nalaď se na svůj střed a poté aplikuj sprej do své aury. Sprej můžeš využít i k harmonizaci a očištění prostoru. Četnost použití závisí na tobě. Nedoporučuji aplikovat před jízdou v autě.

Sprej ti vydrží cca 4-6měsíců.

Objem: 50ml

Není určeno k vnitřnímu užití!

750,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

BOŽÍ LÁSKA, Marie Magdalena – Růžový aura sprej

Milovat malé dílčí stejně jako velké a velkolepé. Milovat bez rozdílů a podmínek. Milovat hluboce a opravdově. Sebe i druhé. Milovat vše v  sobě i kolem sebe. Témata vztahů, traumat srdce a sebelásky.

Pracuje se 4., srdeční čakrou.

Aura sprej Boží láska nám pomáhá otevírat a léčit naše srdce. Pomáhá v jemnosti a laskavosti pracovat na tématech srdce a otevírat brány, za které jsme svá srdce umístili. Dostává nás do kontaktu s naší praesencí, podstatou – milovat.

Pomáhá svému majiteli milovat maličkosti a chápat je jako součást většího celku, malé krůčky, které jsou přirozenou a cennou součástí velkých cílů a posunů a nevnímat je jako překážky na cestě. Pomáhá otevřít se své zranitelnosti a své srdce nechat zářit tím nejjasnějším světlem.

Boží láska nás navrací ke své prapůvodní esenci a pomáhá nám milovat vše, co je naší součástí, včetně našich stínů. Rozvíjí naši vnímavost, jemnost, soucit, péči a ohleduplnost. Nelze si vybírat, je nutné přijmout celek. Přijmout neznamená rezignovat, přijmout znamená pochopit a skrze pochopení propustit nebo rozvinout. Učí vědomé lásce k detailům a maličkostem – zejména lásce ve vztahu k sobě.
Prakticky jde o vložení naší lásky a pozornosti do všeho, co děláme, nejen ve formě uvědomění / všímavosti, ale také do péče, kterou věnujeme všemu, co je naší součástí. Jde o to neutíkat k velkým cílům a nepřehlížet maličkosti, které na cestě za nimi potkáváme. V sobě i kolem sebe. Cokoli praktikujeme v maličkostech, může být nakonec dostupné i ve větších věcech.

Ke každému spreji je krátký channeling od světelné bytosti, která je jeho patronkou. Zde od Marie Magdaleny.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.