Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...
Kategorie:

Aura Sprej Isis

Jak s aura sprejem pracovat?

Před použitím jej podrž chvíli v dlaních, či je přilož k srdci. Nalaď se na svůj střed a poté aplikuj sprej do své aury. Sprej můžeš využít i k harmonizaci a očištění prostoru. Četnost použití závisí na tobě. Nedoporučuji aplikovat před jízdou v autě.

Sprej ti vydrží cca 4-6měsíců.

Objem: 50ml

Není určeno k vnitřnímu užití!

750,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Energie a nadšení, uzemnění a ukotvení účelu a našich plánů, každodenní ochrana, revitalizace, sexualita, kořeny, rodová linie, peníze, hojnost. Menstruace, ženství, kosti. Témata 1. čakry.

Harmonizuje základní čakru a pomáhá uzemňovat po meditaci nebo po nejrůznějších terapiích. Zabraňuje unikání životních sil a obnovuje energii fyzického těla při únavě, vyčerpanosti nebo po energetických ztrátách vzniklých užíváním léků nebo drog. Odstraňuje stres z elektromagnetického pole našeho těla. Pomáhá zpracovat strach a obavy, které se pojí k fyzickému přežití: téma peněz, zdraví, rodové linie, našich kořenů atd. Aktivuje pravou mozkovou hemisféru a podporuje hlubokou ženskou intuici v našem nitru. Prohřívá a energetizuje a může působit i jako afrodiziakum. Léčí sexuální traumata a pomáhá nám najít ztracenou rovnováhu v oblasti sexu.

Poskytuje ochranu lidem, kteří pracují s drahými kameny – vyrovnává elektromagnetickou polaritu v těle. Můžete jej využít i k očistě minerálů.

Stimuluje hormonální systém a při únavě velmi jemným způsobem navrací ztracenou energii. Pomáhá překonat zklamání a ostýchavost. Po meditaci nebo terapeutickém sezení pomáhá uzemňovat. Je užitečný při odstraňování stresu a napětí z elektromagnetického pole našeho těla.

Ke každému spreji je krátký channeling od světelné bytosti, která je jeho patronkou. Zde od bohyně Isis.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.