Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Aura Sprej Vnitřní Světlo

Jak s aura sprejem pracovat?

Před použitím jej podrž chvíli v dlaních, či je přilož k srdci. Nalaď se na svůj střed a poté aplikuj sprej do své aury. Sprej můžeš využít i k harmonizaci a očištění prostoru. Četnost použití závisí na tobě. Nedoporučuji aplikovat před jízdou v autě.

Sprej ti vydrží cca 4-6měsíců.

Objem: 50ml

Není určeno k vnitřnímu užití!

750,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Podporuje sebepoznání, integraci nového, práci s 3. čakrou, témata sebedůvěry, sebe si vědomí.

Narušuje staré a strnulé struktury mysli, pomáhá vnášet do myšlení nové rozměry a hloubky. Pomáhá začleňovat nově získané zkušenosti a poznatky. Podporuje sebedůvěru a uvědomění si sebe sama a své velikosti, síly. Učí nás rozhodnosti, udržení svých hranic, stát si za svým, nikoli v paličatosti ega, ale v čistotě srdce.

Je vhodný proti nervozitě a negativním myšlenkám, pochybám o sobě sama, sebedestruktivním programům a vzorcům.

Podporuje sebepoznání, schopnost přizpůsobit se novému v harmonii se sebou sama, integraci procesů. Tiší nervozitu a úzkost a působí proti smutku a depresím.

Je pomocníkem během období kdy nevidíme světlo na konci tunelu, kdy se cítíme na dně. Vhodný je též pro cestovatele, na překonávání rozdílů mezi časovými pásmy.

Podporuje získávání znalostí a vědomostí. Regeneruje solar plexus a vyrovnává příjem životní energie.

Pomáhá přijímat svoji sílu vnitřní, ale i tu fyzickou. Bojuje proti depresím nastolením pocitu radosti a uvolnění. Uklidňuje během napětí a nervozity.

Vhodný k detoxikaci i práci se závislostmi.

Stimuluje intuici.

Ke každému spreji je krátký channeling od světelné bytosti, která je jeho patronkou. Zde od Azaela.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.