Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...
Kategorie: ,

Bohyně – bergamot

Jestli sháníš svíčku pro Bohyně, je to právě tahle! Podmanivá vůně bergamotu okořeněná pikantními sladkými tóny. Svíčka je ozdobená krystalky rudého granátu. 

Bergamot má očistné účinky, uklidňuje a díky pikantním tónům naladí svůdnou atmosféru. Ať už jej zapálíš na oslavu sebe sama, jako rituální svíčku během menstruace nebo na navození té správné atmosféry s tvým protějškem, tahle vůně v tobě probudí smyslnost.
Granát podporuje lásku a sexuální touhu. Otevírá srdce a pomáhá překonávat tabu. Rozšiřuje vědomí, čistí krev, přináší sebedůvěru a odvahu. Umí také zklidnit a otevřít se novému, dodává energii a udržuje v těle rovnováhu.

Svíčka ze sójového vosku v bio kvalitě (bez GMO), ovoněná pečlivě vybranými vonnými esencemi.

Minerální kameny fungují jako podpora záměru svíčky.

Více informací najdete v popisu produktu níže.

Prosím, čtěte: svíčky jsou pečlivě zabaleny, přesto ale doporučuji, abyste obsah zásilky při přebírání zkontrolovali a v případě poškození sepsali s dopravcem škodní protokol. Po převzetí bohužel nelze reklamacím vyhovět.

250,00 800,00 

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Sójové svíčky mají 100% přírodní původ a dokáží si udržet svou vůni po celou dobu používání. Vonné svíčky s esenciálními oleji mají navíc aromaterapeutický účinek. Vyrobeny jsou ze sójových bobů (odebírám boby pěstované v biokvalitě, USA) a neobsahují žádné pesticidy, herbicidy ani parafín, vedlejší produkt zpracování ropy. Sójový vosk při hoření nezvyšuje množství CO2 ve vzduchu, čímž odpadá riziko vzniku karcinogenních látek
a toxinů, jako u běžných svíček.

Svíčky s esenciálními oleji uvolňují jemné aroma i když nehoří. Svíčky jsou v uzavíratelných dózách, aby se daly zavřít a ponechat jako dekorace interiéru.
Sojový vosk má mnohem delší dobu hoření než parafín. Lze ho bezpečně aplikovat i na pokožku – obsahuje proteiny, vlákninu a vitamin E.

Doporučuji pokaždé nechat svíčku rozhořet a rozehřát vosk na celém povrchu, aby pak rovnoměrně chladl a svíčka pomaleji ubývala.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.

No fields found, please go to settings & save/reset fields