Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Čakrový závěs – do prostoru

Tento závěs poslouží pokud cítíte, že je třeba věnovat prostoru větší péči, aby se skutečně očistil a nový majitel nežil v zatěžujících energiích. Více informací čtěte v popisu produktu pod galerií.

Po vytvoření objednávky obdržíte v e-mailu odkaz na formulář, kde vyplníte údaje potřebné k vyhotovení (jméno budoucího majitele, datum narození, záměr, …).

Doba vytvoření a dodání je dle momentální časové vytíženosti 2-4 týdny. Pokud objednáváte více produktů a chcete je doručit dříve než závěs, vytvořte prosím na závěs objednávku zvlášť.

V balíčku dostanete:

  • Čakrový závěs na míru s ručně psanou kartičkou s názvy kamenů
  • Popis jednotlivých kamenů a symbolů na závěsu (3 – 4 strany textu A4)
  • Poselství od tvého Vyššího Já*
  • Dárkovou krabičku
  • Lněný pytlíček na cesty

*náplň poselství svou podstatou obsáhne tolik, co jedno individuální setkání v rámci Poradenství duše, a má rozsah 2-3 strany textu. Celkem (i s popisem kamenů) tak obdržíš cca 6-8stran textu.

Podrobnější informace o tom, jak závěsy fungují a k čemu slouží, si můžete přečíst zde. Symboliku barev provázku najdete zde.

Práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

4.000,00 

Dostupné na objednávku

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Jeho služby využijete:

  • chcete-li svůj prostor (dům, byt, chalupu, kancelář, pracovnu..) harmonizovat a trvale mu udržovat vyšší vibrace.
  • k léčení prostoru – pokud třeba bydlíte v domě s temnou minulostí, poblíž hřbitova, rušná křižovatka, silnice, metro, špatné sousedské vztahy apod., nebo víte, že doma prostě nejste sami. U domů a bytů s nějakou zátěží (ať už rodovou nebo vázanou na daný prostor) pracují spolu se závěsem ještě další kameny.
  • chcete-li ukotvit váš záměr ve hmotě. Pracuje neustále tím, že stahuje (vytváří kanál pro) Světlo do daného prostoru a k člověku, čímž pozvedá vibrace.

 

 

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.

No fields found, please go to settings & save/reset fields