Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Čakrový závěs – pro děti

Čakrový závěs pro naše nejmenší. Maminky si je berou během těhotenství a pracují s miminkem už v bříšku. Závěsy se účastní porodů jako talismany pro maminku i dítě, poté je můžete např. zavěsit blízko dětské postýlky.

Generace dětí, které nyní přichází, jsou mnohem vnímavější než my. Předpokládám, že ze závěsů potom samy odečítají potřebné informace. Závěs můžete pak darovat dítěti, až roztáhne svá křídla a vydá se na samostatnou cestu.

Součástí závěsu je brožurka s popisem jednotlivých kamenů a prvků použitých v závěsu a poselství, text psaný formou intuitivního písma, jednou z forem channelingu.

Náplň poselství svou podstatou obsáhne tolik, co jedno individuální setkání v rámci Poradenství duše, a má rozsah 2-3 strany textu. Celkem (i s popisem kamenů) tak obdržíte cca 6-8stran textu.

Doba vytvoření a dodání je dle momentální časové vytíženosti 2-4 týdny. Pokud objednáváte více produktů a chcete je doručit dříve než závěs, vytvořte prosím na závěs objednávku zvlášť.

Po vytvoření objednávky obdržíte v e-mailu odkaz na formulář, kde vyplníte údaje potřebné k vyhotovení závěsu dle individuálních potřeb.

Není určeno jako hračka. Více čtěte v popisu produktu níže, nebo v článku o čakrových závěsech zde. Symboliku barev provázku najdete tady.

Práce s kameny nenahrazuje lékařskou péči.

2.800,00 

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Můžete jej darovat ke křtinám, narozeninám nebo jen tak pro radost. Závěs je pak s vaším děťátkem klidně na celý život. „Moje miminka“ která dostala jedny z prvních závěsů z mé tvorby během těhotenství, jsou teď zdatní tříleťáci a tříleťačky, závěsy si sami koupou v potůčkách, dopřávají jim wellnes na sluníčku nebo v lese. Je to nádherné jemné vedení dítěte k rozšiřování vnímání mimo našich 5 smyslů.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.