Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Čakrový závěs – Vnitřní síla a ochrana

Čakrový závěs k posilnění vnitřní síly, sebevědomí a sebedůvěry. Kameny působí zároveň jako ochranné, takže je vhodné umístit jej nejen doma, ale třeba i do pracovního prostředí, masérny či pracovny.

Závěs je tvořen z pyritu a obsidiánu.

Pyrit je kamenem slunce, silné energie a optimismu. Svým jasem dokáže prozářit nejtemnější kouty duše a vynést na světlo naše stíny. Poskytuje nám sílu a energii do veškerého našeho konání a umožňuje nám tak žít poklidný a harmonický život.Pyrit dokáže pracovat s naší třetí čakrou, podporuje sebevědomí a ochraňuje nás před nebezpečím.

Obsidián vznikl z roztavené lávy a je kamenem bez hranic a omezení. Má obrovskou živelnou moc a vytahuje na povrch  trhliny, slabosti a bloky. Ochraňuje i před duševními útoky a odstraňuje negativní duševní vlivy. Využijete jej v místech, kde je třeba zesílená ochrana ať už v důsledku geopatogenních zón, návštěv nezvaných hostů či jiných disharmonií prostoru. Obsidián nám napomáhá jít do těch největších hloubek.

Podrobnější informace o tom, jak závěsy fungují a k čemu slouží, si můžete přečíst zde. O symbolice barev provázku čtěte tady.

Práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

1.500,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Čakrový závěs tvořený pyritem a obsidiánem s poselstvím posílení vnitřní síly a ochrany.

Pyrit

Pomáhá nám zapracovat na zlepšení vlastností, které nám byly dány jako dar. Byl oblíbeným kamenem ve starověkém Egyptě a u Inků. Pyrit je kámen slunce, silné energie a optimismu. Svým jasem dosáhne do nejzasších koutů naší duše a vynese na  povrch i ty nejzapadlejší stíny. Ty pak můžeme zpracovat a posunout se v životě dál. Zároveň nás podporuje v přirozených talentech a darech, které máme. Poskytuje sílu, energii i potřebný klid k harmonickému životu.
Učí nás uchopit svou moc a používat ji pro dobro nás i druhých. Pyrit je výborný i pro práci se zodpovědností, je vhodné jej přikládat na třetí čakru. Je silným zdrojem pozitivní energie, zvyšuje sebevědomí, zlepšuje paměť a ochraňuje před nebezpečím a úrazy. Ulevuje od úzkosti a dodává pozitivní energii.
Pro tělo: působí pozitivně na dýchací systém a plíce, trávicí trakt a je vhodný k léčbě astmatu a bronchitidy. Posiluje játra a slezinu, detoxikuje organismus, neutralizuje toxiny v těle a odstraňuje únavu a zvyšuje okysličení krve.

Obsidián

Obsidián vznikl z roztavené lávy a je kamenem bez hranic a omezení. Má obrovskou živelnou moc a vytahuje na povrch  trhliny, slabosti a bloky. Je vhodný k hluboké práci  a introspekci duše. Je silně ochranným kamenem a vytváří doslova ochranný štít proti všemu negativnímu. Hluboce uzemňuje a pohlcuje negativní energie z okolního prostředí. Ochraňuje i před duševními útoky a odstraňuje negativní duševní vlivy. Využijete jej v místech, kde je třeba zesílená ochrana ať už v důsledku geopatogenních zón, návštěv nezvaných hostů či jiných disharmonií prostoru. Velmi vhodný je obsidián pro pomáhající profese, jako jsou maséři, terapeuté, průvodci atd., kde dokáže odebírat energie nastřádané z terapií. Pokud si chcete kámen umístit do masérny či vaší pracovny, doporučuji jej pravidelně omývat vodou, či brát pravidelně na wellness do přírody. Od stresu a tlaku pomáhá obsidián umístěný na nočním stolku nebo pod polštářem. Obsidián svého majitele obdaří obrovskou tvůrčí a životní silou. Silně uzemňuje a ukotvuje do fyzické roviny těla. Vnitřní práce ale zůstává díky obsidiánu zvědoměná a posilněná. Černý obsidián pomáhá pracovat do hloubky i s rodovými liniemi, vynáší na povrch negativní energie a vzorce a pomáhá napřímit a obnovit naši vnitřní sílu.

 

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.