Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

CV4 Polštářek

Měkoučký polštářek CV4.

Slouží ke stimulaci 4. mozkové komory a obnovení proudění mozkomíšního moku. Tím navozuje relaxaci a uvolnění, vhodný k meditační praxi, napojení na sebe, zlepšení koncentrace  a nastolení správné flow v těle.

Polštářek je plněn fazolemi pro vytvoření optimálního tlaku na bod CV4.

Na výběr máte z několika barevných variant.

Produkt je ručně vyrobený v ČR, pratelný.

800,00 

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

CV4 – klidový bod – relaxační polštářek
Mozkomíšní mok je jednou ze zázračný tekutin těla. Jeho funkcí je chránit mozek a míchu proti infekcím a otřesům.
Zároveň ale vyvolává vlny plynutí (flow) v lidském těle. Tato pulsace mozkomíšního moku v těle se nazývá kraniosakrální rytmus, neboli CRI a je nadřazena tepu srdce i dechu.
Je to ohromná tvořivá síla, která uvádí do pohybu vše ostatní, přes tekutinový systém těla.
Vše v lidském těle je v neustálém pohybu a proudu a prvotním hybatelem je právě tato síla, kterou kraniosakrální terapie pojmenovává Dech Života. V jiných přístupech ji známe jako Čchi či třeba Životní sílu.
V důsledku našich stažení, traumat, nezpracovaných událostí atd vznikají v těle bloky, shluky energie, přes které pak není volné proudění možné. A nebo dochází k jeho změnám – zrychlení, zpomalení, stagnace, nepravidelné kmitání atp.
Tyto změny pak vyvolávají ve fyzickém těle disbalance, které pokud se neřeší, vedou k finálním změnám ve formě bolestí, tlaků, ztuhnutí či třeba nemoci.
Mozkomíšní mok je proto tekutinou, kterou bychom si měli hýčkat a pečovat o ní.
Mok se vytváří ve 4.mozkové komoře a denně jej tělo vyprodukuje cca 600-700ml. Mezi mozkem a míchou, proudí cca 150ml a zbytek se vstřebává do těla.
V kraniosakrální terapii provádíme sérii hmatů, která má na starosti právě nastolení rovnováhy a vyrovnání proudění v celém těle a hlavně i v mozku.
Během léta jsem pracovala na vytvoření pomůcky, která stimuluje 4.mozkovou komoru a tím i tvorbu mozkomíšního moku.
Jedná se o “polštářek” CV4, klidového bodu, který nám pomáhá nastolit v těle klidový prostor, restartovat proudění a tvorbu mozkomíšního moku přes čtvrtou mozkovou komoru.
Polštářek se ručně šitý a vyráběný v České republice rukama mojí šikovné Julinky, která je sama terapeutkou kst.
Ladily jsme spolu vše do nejmenších detailů, od optimální velikosti, tvrdosti, materiálů, střihů až po ty nejmenší vychytávky, jako je třeba poutko, za které jej pohodlně chtynete.
Vytvořily jsme výbornou pomůcku na různé obtíže, od těch jednoduchých jako je tlak, stres, stažení těla až po ty záludnější jako jsou bolesti hlavy, poruchy pozornosti, roztěkanost atd.
Testovali jsme jej celá rodina několik měsíců, abychom měli jistotu, že posíláme do světa produkt, který bude součástí každodenní praxe. Děti si jej zamilovaly hned a my velcí taky. Lehám si na něj během meditací, když potřebuji rychle “hodit do klidu”, uvolnit se, napojit na sebe, ale lze na něm i usnout.
Vybírali jsme jemné barvy a také praktičnost, takže povlak polštářků lze prát normálně v pračce.

Polštářky mají poutko pro snadné uchopení a manipulaci.
Rozměry polštářku cca 17x8x7cm

Ručně šité v ČR.

Návod k použití a péči obdržíte spolu s polštářkem.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.

No fields found, please go to settings & save/reset fields