Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Fluorit k zavěšení

Fluorit má silnou ochrannou moc, zejména na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí a posiluje naše myšlenky. Zmírňuje emocionální napětí a potlačuje silné emoce. Pomáhá s pocity zoufalství, depresí či vztekem. Zastavuje psychickou manipulaci a dodává řád každodennímu životu. Uvádí do rovnováhy citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti, otevírá dveře do podvědomí a nechává na povrch vyplynout potlačované pocity. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, tělesnou i duševní koordinaci. Můžeme jej použít při učení, zvyšuje koncentraci. Účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromagnetickému záření.
Pro tělo: zahání negativní energii a poruchy všeho druhu, čistí, odstraňuje a přeorganizuje v těle vše, co není v naprostém pořádku. Ničí viry, léčí všechny druhy infekce včetně rýmy a nachlazení, regeneruje kůži a sliznice. Působí i pro krásu – odstraňuje vrásky a blahodárně působí na zuby. Lze jej použít během stomatologických zásahů, dále na kosti, artritidu, revmatismus, bolesti zad, zlepšuje funkčnost kloubů, přispívá k hojení vředů a ran a pomáhá obnovovat sexuální rozkoš.

Orientační rozměry: krystal – 5-8 cm (liší se kus od kusu); šňůrka k zavěšení – 15 cm; korálkové ozdoby – 10-13 mm.

Dřevěné korálky lze pokapat oblíbeným éterickým olejem a udělat si tak ze závěsu mini “difuzér”.

Fluorit můžete zavěsit nad svůj oltář, noční stolek nebo čelo postele, aby vás podporoval i během spánku a činností věnovaných sobě. Můžete jej dát i jako ostatní kameny do auta na zpětné zrcátko, do okna, na kliku od dveří, v kanceláři nebo kamkoli, kde vám bude dělat radost.

Práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

Original price was: 555,00 Kč.Current price is: 500,00 Kč.

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.