Loading...
Kategorie: ,

Japa mala Čistá mysl

Japa mala – buddhistický modlitební náhrdelník skládající se ze 108 korálků a jednoho většího korálku navíc – takzvaného guru. Malu můžete využít jak k tradičnímu opakování 108 manter či jako pomocníka při meditaci, tak i jako slušivý doplněk k ozvláštnění vašeho outfitu.

Mala “Čistá mysl”, je určena aby svému nositeli pomáhala k zachování čistoty myšlenek a vnesla do jeho mysli světlo a jasnost.

Pro tento záměr jsem vybrala TYRKYS, který je pro zachování čisté mysli nejlepším společníkem. Doplnila jsem ho korálky z OBSIDIÁNU, který je silným ochráncem proti negativním myšlenkám. Tyto 2 minerály jsem obohatila o LABRADORIT, který vnáší do mysli jasnost a světlo. A v neposlední řadě jsem přidala JASPIS, který posiluje kreativní myšlení.

Velikost korálků: 8mm

Obvod náhrdelníčku: 106 cm + 7 cm střapec

1.600,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Mala “Čistá mysl”, je určena aby svému nositeli pomáhala k zachování čistoty myšlenek a vnesla do jeho mysli světlo a jasnost.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.