Loading...
Kategorie: ,

Japa mala Otevřené srdce

Japa mala – buddhistický modlitební náhrdelník skládající se ze 108 korálků a jednoho většího korálku navíc – takzvaného guru. Malu můžete využít jak k tradičnímu opakování 108 manter či jako pomocníka při meditaci, tak i jako slušivý doplněk k ozvláštnění vašeho outfitu.

Tato konkrétní mala dostala název “OTEVŘENÉ SRDCE”, jelikož je složena z takových polodrahokamů, které svému nositeli napomáhají v napojení se na srdce, jeho otevření a zároveň chrání srdce před zraněním.

Pro tento záměr jsem vybrala UNAKIT, který pomáhá poléčit zraněné srdce. Doplnila jsem ho korálky ze SANTALOVÉHO DŘEVA (zkamenělého), které napomáhá udržet si vnitřní pocit bezpečí. A v neposlední řadě jsem přidala RODOCHROZIT, který naše srdce otevírá lásce a radosti.

Velikost korálků: 8mm

Obvod náhrdelníčku: 106 cm + 7 cm střapec

1.600,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Japa mala “OTEVŘENÉ SRDCE”,  je složena z takových polodrahokamů, které svému nositeli napomáhají v napojení se na srdce, jeho otevření a zároveň chrání srdce před zraněním.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.