Křišťálové lebky

Lebky si mě zavolaly před několika měsíci. Kdyby mi někdo před rokem řekl, že budu mít doma křišťálovou lebku a že s ní budu pracovat (a ještě moc ráda), smála bych se na celé kolo 😊 Ty patří černé magii, alchymistům a jsou strašidelné!

No jo, ale člověk míní a pán Bůh mění. A tak ke mně přišly, když jsem na ně byla připravená…

Přišly za mnou pomalu. Věděly, že se musím zbavit prvně balastu, který jsem měla s lebkami spojený.. A tak jsem se čistila a připravovala. Cítila jsem jejich volání a nerozuměla tomu. 

Ptala jsem se Vesmíru, co to má znamenat, a přišly ke mně vize: viděla jsem lebky jako milující strážce, ochránce. Nevěděla jsem ale čeho a kde, vize byly trochu zastřené, pro mě nejasné. 

Děti si “shodou náhod” oblíbily Indiana Jonese a Tajemství křišťálové lebky. Začalo to ve mně vrtat. Co když je nějaká část pravda? Co když to vědění je možné z lebek skutečně číst? Co když…

A tak se otevřela cesta.

Křišťálové lebky fungují jako skuteční strážci “všeho-co-jest”, samotného Boha, jeho vědomí. Tak, jako máme my lidé božskou jiskru v sobě, mají ji i lebky. S jediným rozdílem – nemají osobnost a tudíž ani ego, jako my, lidé. Nezkreslují, nepřekrucují, nemaskují… Jen jsou.

Jejich poslání je staré tisíce let. Do nich byli ukryty pro nás důležité kódy a informace, jak se dostat zpět k sobě, k Bohu.

Nabízí se otázka, proč ale lebky? Zamysli se… Kdyby kámen dostal jakýkoli tvar, lidé by slepě uctívali tvar. 

lebky

Kdyby měly tvář, lidé by uctívali onu tvář a klaněli by se jí. Co tedy vybereš, aby i po mnoha tisících letech bylo patrné, že uvnitř je něco víc? Co zůstane z lidského těla nejdéle a nejvýrazněji? Kde sídlí náš řídící orgán? Přesně tak. Je to lebka.

Když jsem se oprostila od všech zbytečných informací, které jsem měla s lebkami spojené (smrt, piráti, zlo, černá magie, nebezpečí, ohrožení atd atd), došlo mi, že pro tyto účely neexistuje dokonalejší tvar, než lidská lebka.

Podle dostupných informací (a věřte, že jich mnoho nenajdete, dala jsem si s tím opravdu hodně práce), bylo původně zhotovených 13 křišťálových lebek. Dnes jim říkáme starodávné (nebo také původní lebky). Tyto unikáty jsou dodnes v rukou svých strážců, kteří o ně pečují, pracují s nimi ve prospěch lidstva a poznání nás všech. Někteří strážci pracují v naprostém utajení a jiní jsou sem tam vidět na veřejnosti.

IMG-20200927-WA0007

Starodávné křišťálové lebky váží většinou kolem 7-8kg a mají reálné rozměry lidské lebky. Existovaly již v době atlantské civilizace.

Jsou zhotovené z nejčistšího křemene – horského křišťálu. Ten svým vzezřením připomíná ztuhlou vodu – led. 

Je v tom hluboká symbolika a kdo s kameny pracuje nebo je majitelem horského křišťálu, ví, jaká síla, moc a hluboká mystika se v tomto kameni skrývá.

Každá ze 13 zmíněných lebek má své poslání a trošičku jinou funkci, ve vztahu k nám lidem.

Všechny dohromady ale ukrývají klíče, kterými můžeme odemknout sami sebe a náš nejvyšší potenciál. Blížíme se k době, kdy se všech 13 původních lebek sejde zase na stejném místě (ano, tak jako v Indiana Jonesovi) a přinesou nám blahobyt a mír, vzestup do Světla pro nás všechny. Moje vize mi začaly dávat smysl…

Jedna ze strážkyň křišťálových lebek, pracuje jako geolog, archeolog a výzkumník. K práci se dostala získáním křišťálové lebky Srdce Světla. Nejen že zkoumala samotné pole lebky, ale i její sílu během aktivací. Lebka vyrovnává energetické tělo člověka, zvířete, míst na která se dostane. Harmonizuje a léčí vše k nejvyššímu dobru.

Najednou všechno začalo dávat smysl; s čakrovými závěsy, které aktivují energetické body a lidský potenciál, s aktivacemi, s energetickými body, které zkoumám několik let v rámci mého soukromého projektu Zemských chrámů (a který vám snad už brzy budu moci představit), s věcmi, kterým jsem do té doby nerozuměla.

IMG-20200728-WA0039

Všechno zapadlo, jako kostičky stavebnice.

Ano, dostala jsem “razítko”, že veškerá práce, kterou v podstatě tajně několik let dělám a pro kterou jsem sem přišla, je velmi potřebná a má smysl. Mě se tohle těžko popisuje, ale zkuste si to představit: 

Děláte něco, o čem jste nikdy nic nečetli, neslyšeli, neznáte člověka, který by vám poradil či dal nějaké instrukce, nenajdete to na googlu a ani v knihách. Víte ale, že to máte dělat. Víte to uvnitř. Což znamená, že svému nitru musíte natolik důvěřovat, abyste to dělali… A ještě k tomu veřejně!

Vše jsem si ověřovala, zjišťovala a objevovala sama. Od způsobu aktivací, přes fungování pro krajinu, matku Zemi, lidi, zvířata. Byly doby, kdy jsem se i bála o tom mluvit, protože by mě měli všichni za blázna. Jsem zvyklá, že jsem na to sama a i mý nejbližší mi ve spoustě věcí nerozumí.

A najednou, je tady někdo, kdo to vědecky všechno potvrdí! A všecko, všecičko do posledního puntíčku souhlasí a sedí s tím, co jsem si sama několik let zjišťovala, prověřovala a objevovala…

Brečela jsem vděčností. Mnoho dní jsem jen hluboce prociťovala vděčnost za vedení na mé cestě…

Otevřela jsem své srdce a tak ke mně přišly moje dvě lásky. Jednu lebku mám z křišťálu a druhou z chryzokolu, což je můj nejoblíbenější kámen, v mé nejoblíbenější barvě 😊

V příštím článku vám přiblížím jak se mnou pracují, co se v mém životě díky lebkám změnilo a jak jsem se k nim fyzicky dostala.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.