Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Krystalová kyvadla

Krystalová kyvadla se používají stovky let pro sebepoznání i věštění budoucnosti. Poté, co se s kyvadlem seznámíte a naladíte na stejnou notu, vám může být skvělým životním průvodcem a rádcem.

Vybrat si můžete ze 3 různých krystalů a to buď intuitivně, nebo s využitím vlastností jednotlivých krystalů pro váš konkrétní záměr. Krom kyvadel krystalových máme v nabídce i kyvadlo pozlacené.

Růženín je kamenem lásky a sebelásky. Pomáhá nám poléčit bolavé srdce a probudit v něm schopnost dávat i přijímat bezpodmínečnou lásku. Dokáže v nás probudit odvahu k odpuštění. Pomáhá odbourávat strachy a přijmout sebe sama takovou, jaká jsi.

Ametyst je kamenem lásky, klidu a štěstí. Pomáhá odbourávat strachy. Je jedním z krystalů, které mají silné ochranné účinky. Má také silnou léčivou sílu. Posiluje naši intuici a kreativitu. Napomáhá zahnat stres a negativní energie.

Křišťál je nejuniverzálnějším a nejléčivějším krystalem. Skvěle reguluje proudění energie – dodává ji, pokud je jí nedostatek a při jejím přebytku je naopak schopen nadbytečnou energii odvést pryč. Harmonizuje auru, prostor i předměty. Povzbuzuje psychiku a jasnozřivost.

Je však třeba mít na paměti, že práce s kyvadlem nenahrazuje lékařskou péči.

 

Original price was: 450,00 Kč.Current price is: 250,00 Kč.

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Krystalová kyvadla

Vybírat můžete ze 3 krystalových variant:

Růženín je kamenem sebelásky a lásky. Uzdravuje naše srdce a pomáhá nám podívat se na sebe očima bezpodmínečné lásky. Jeho jemné vibrace objímají naši duši a pomáhají uvolnit bolesti srdce, otevřít se a získat opět sebedůvěru. Dává sílu odpouštět sobě i ostatním a odvahu znovu žít se srdcem na dlani. Bolest způsobená odmítáním, nevšímavostí našich bližních, zranění vnitřního dítěte apod. se vlivem růženínu dokáží zacelit a uzdravit. Pomáhá ti přijímat změny, odbourává strach, pocity viny či tvojí nedostatečnosti. Duše pod vlivem růženínu září ve své plné kráse.Podporuje fantazii a tvůrčí potenciál. Pracuje se 3. čakrou solar plexu, 1., základní čakrou a 4. čakrou srdce.

Ametyst je krystalem lásky, klidu a štěstí. Je také kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.

Křišťál je nejuniverzálnějším a nejléčivějším kamenem. Funguje jako regulátor energie – dokáže ji dodávat, pokud ti chybí, ale i odvádět, pokud přebývá. Dokáže energie pohlcovat, transformovat, uvolňovat a prohlubuje práci s nimi. Využiješ jej k meditaci, práci na sobě, léčení, i práci se svým energetickým tělem. Křišťál harmonizuje auru, prostor i předměty. Čistí geopatogenní zóny, rušivé vlivy a elektromagnetický smog. Je dobrý také do vody, k jejímu nabíjení nebo jím nabíjet ostatní kameny. Ochraňuje energetické tělo, harmonizuje, povzbuzuje psychiku a jasnozřivost, odstraňuje překážky. Křišťál považuji za základní kámen, pokud si chcete založit sbírku nebo jen udržovat ve svém domově dobrou energii.

 

Práce s kyvadlem nenahrazuje lékařskou péči.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.