Krystaly, I. část – broušené, nebo surové?

Poslední příspěvek na instagramu vzbudil tolik ohlasů, že jsem se rozhodla sepsat informace do článku.

Taky jste si vždycky mysleli, že ty surové, neopracované kameny mají v sobě větší moc?

Já ano. Když jsem pak zpětně pátrala, kde se ve mně tohle přesvědčení vzalo, chodilo mi pořád, že nejsou dotčené zásahem člověka. Jako bych si myslela, že opracování lidskou rukou kameni ubere na jeho schopnostech… 😊

Neubere, ale naopak přidá!

Dostala jsem se ke snímkům z fotonové kamery. Fotony jsou nejmenší stavební částice světla:

 “Tyto světelné částice sice nemají žádnou hmotnost, mají však energii, pročež je můžeme označit jako balíčky energie.

Množství energie obsažené v takovém balíčku těsně souvisí s vlnovou frekvencí světla.

Fotony se pohybují rychlostí světla a procházejí při tom různými energetickými vibračními poli, přičemž se jejich vlastní množství energie mění a tím i kmitočtová frekvence a intenzita světla.”

A právě tyto změny umí zachytit fotonová kamera.

V lidském těle “vidí” meridiány, energetické změny které nastávají v systému člověka po terapiích, u krystalů dokáže zachytit jejich energetická pole a změny, které mohou ve zkoumaném objektu nastávat, jako v těle.

Snímky opracovaného (broušeného) labradoritu a surového ametystu dokazují, že energie surových (neopracovaných) kamenů má slabší pole, je více rozptýlená, neuspořádaná.

Zatímco energetické pole kamene broušeného, je silnější, výraznější, pevnější. Také jeho intenzita vstupuje více do červených tónů, což značí více světla, více fotonů a tím i více života.

Můžeme tedy skutečně říct, že opracování kamene z něj může dostat ještě větší potenciál a je pro kámen žádoucí! To, co je tou tajnou ingrediencí je záměr. Záměr, s jakým je s kamenem pracováno (z tohoto předpokladu vycházím i při tvorbě čakrových závěsů.)

Pokud naše záměry vložené do kamenů budou ušlechtilé, vysoké, pocházet z vyšších vibračních pásem, pozvedneme nejen kámen, ale i sebe.

Další fotky zachycují malou holčičku, které maminka fotografka vložila do rukou růženín. Holčička nevěděla co drží, byla tedy neutrální.

Na snímcích pozorujeme, jak růženín aktivoval srdeční čakru děvčátka a začal s ní pracovat. Úchvatné že?

Pro mě je tento materiál přelomový v tom, že mohu okem vidět na papíře, že vše, co se děje během práce s čakrovými závěsy a ostatními kameny je reálné. 

Obrazy či scény, které vidím vnitřním zrakem, když se závěsy aktivují a pracuje se s nimi, pro mě získaly mnohem hlubší, pevnější význam. 

Už to není “jen uvnitř”, ale dá se to skutečně fyzikálně měřit a vidět lidskýma očima! Hurááá!

S pokorou mohu říci, že za celým projektem čakrových závěsů stojí obrovský kus práce a dřiny, boření vlastních hranic, tápání, nevědění, padání a vstávání, skládání informací, neustálé vystupování z mých bezpečných zón a obrovská várka pokory a důvěry. V duchovní svět a sebe… 

A tohle je pro mě takové “razítko”!  😊

Chtěla jsem se podělit o hloubku dopadu, kterou pro mě fotonové snímky mají, neboť je mezi vámi určitě mnoho dalších, kteří třeba zrovna tápají, neví, padají a vstávají, nemají TO “razítko” a jediné co mají, je důvěra. 

A nejde jen o kameny, i když se jich tady budeme držet.

Ráda bych ještě na závěr uvedla, že miluji kameny broušené i surové a zastávám názor, že někdy potřebuji mít energii uhlazenou a zacílenou a jindy mi vyhovuje být tak trouchu neohraničená 😊 Miluji je prostě všechny, tak jak jsou.

V druhé části článku se koukneme na tvary kamene, neboť jednomu z nich je celá publikace ze které čerpám věnovaná a možná vás přiměje přehodnotit další z našich mnoha přesvědčení, jako mě.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.