Kosti

Pradávná moudrost ukrytá v našich kostech upadla v zapomnění. Ztratili jsme spojení s nejpevnější hmotou našeho těla a uniká nám tak její hluboký potenciál. Cílem workshopu je rozvzpomenout se na moudrost kostí a znovu oživit sílu, která nám může být k dispozici.

Je dost pravděpodobné, že kosti z našich předchozích inkarnací jsou stále uložené někde na Zemi. Obzvlášť kost pánevní a lebka s páteří tvoří pokladnici našich prožitků a vzpomínek a je v nich ukryto mnohé z naší bytosti a jejího vývoje.

Kosti se dříve užívali k vytváření posvátných předmětů, které měly uchovávat a předávat sílu a vlastnosti jejich majitele. Pokud si začneme rozvzpomínat na moudrost našeho těla, vnímat jeho signály a impulsy, můžeme jej udržovat v rovnováze a zdraví. 

Informace

Harmonogram workshopu:
Výuka probíhá oba dny (so, ne) od 9 do 16h. V poledne je hodinová pauza na oběd, v průběhu dne kratší pauzy dle potřeby.

Teorie kostí z energetického hlediska a způsoby práce s nimi.

V praktické části se budeme soustředit na uvolnění a prosvětlení kostí, uvolnění traumat, která zůstala v kostech uvězněná z minulosti, budeme také cvičit a pracovat s tekutinami těla tak, abychom začali opět vnímat své tělo ve všech souvislostech. Meditace jsou vedené a provázené channelingem.

Co s sebou a další potřebné náležitosti zasílám v pozvánce emailem, po závazném přihlášení.

Podrobnosti

Cena: 7.000,- Kč
Platí se záloha na kurz 2.000,- Kč, po jejímž přijetí je vám místo závazně rezervováno, zbytek kurzovného se doplácí na místě, před začátkem kurzu.

Kde: Workshop probíhá v prostoru Chrám srdce

Přihlásit se: Na kurz se můžete přihlásit zde, emailem kurzy@albinaflanderova.cz nebo telefonicky 776 000 596

Výstup: po absolvování kurzu dostanete certifikát vydaný lektorkou

Zázemí: Na místě je k dispozici šatna na převlékání, plně vybavená kuchyň (lednice, nádobí, varná konvice, mikrovlnka) s posezením, toalety, sprcha, učebna, masérská lehátka, deky, učební pomůcky a modely

Workshop je určen pro širokou veřejnost.

Dostupné termíny:

Termín 1:17. - 18. 2. 2024

Online přihláška

Jméno*
Přijmení*
E-mail*
Telefon
Ulice a č. popisné*
Město*
PSČ*
Přihláška ke kurzu
Poznámka
Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.