ženské kruhy

Léčení Lůna

Lůno je svatyně ženy. Místo, ze kterého vychází její síla, vitalita a krása. Prostor, který je studnicí tvořivé instinktivní sexuální síly, vitální životní energie Šakti. Když se ženě podaří sladit svou instinktivní přirozenost s uvědoměním božského uvnitř sebe, je schopna plně rozvinout svůj tvořivý potenciál. Tuto svou přirozenost vyjadřuje pak prostřednictvím lásky a její účinky se šíří do vztahů s druhými a světem, vyladěním se na rytmy a cykly přírody, plně prožívanou sexualitu.

V tomto stavu instinktivní přirozenosti jsme pak skutečnými bohyněmi, tvořitelkami, které přináší světu své kvality.

Rány a traumata uložená v našem lůně, spojená s ženstvím, sexualitou, vztahy či mateřstvím, těhotenstvím a porodem, ale i programy z dětství a společnosti nám brání znovu se plně otevřít této své síle.

Informace

Harmonogram kurzu:
Výuka probíhá všechny dny (pá, so, ne) od 9 do 16h. V poledne je hodinová pauza na oběd, v průběhu dne kratší pauzy dle potřeby.

Workshop bude silným transformačním prožitkem. Doporučuji si nechat prostor pro sebe.

První den
Teoretická část bude zaměřena na oblast našeho lůna, jeho souvztažnosti a spojitosti s mystikou života a tělem. Budeme hovořit i o temných údolích duše, která nezbytně musíme projít, abychom se dostaly do ryzího jádra našeho ženství. O zranitelnosti a otevřenosti, která i přes bolest či příkoří, která nás v životě potkala musí být zahojena, abychom uzřely jádro své podstaty.

V praktické části budeme pracovat formou vedených meditací provázených channelingy, cvičení a technik, které nám budou pomáhat naše lůno zbavit nánosů a vrstev, abychom se mohly dostat do jeho skutečného jádra.

Druhý den
Teorií odlehčíme vnitřní práci a budeme si povídat, jak prakticky mohu lůno podporovat, vnímat, být s ním v souladu, slyšet jeho tón. Den bude ve znamení ladění se na sebe sama, navazovat vztah se svou vnitřní ženou a lůnem. Tématem bude i rytmus a cykličnost Vesmíru a lůna. Podíváme se i na ženskou cykličnost, menstruaci, vznik života v lůně (přičemž nemusí jít jen o těhotenství, nýbrž i o nápady a projekty, které chceme uvést do hmoty), vztah k mužům obecně. Zajímat nás bude nejen děloha a pochva, ale i děložní čípek, ňadra či konečník.

V praktické části nás čeká opět vnitřní práce, budeme navazovat vztah s lůnem, vnímat jeho potřeby, naslouchat jeho tónu. Celá oblast se začne probouzet k životu a být víc citlivá a vnímavá.

Třetí den
Závěrečný den se budeme věnovat prohloubení spojení se svým ženstvím a , praktickým začleněním do každodenního života.

Meditační část bude zacílena opět prožitkově, udržování vnitřního ohně v lůně, práce s tvořivou silou Šakti uvnitř nás. Na závěr si dopřejeme energetickou lázeň.

Před workshopem obdržíte dotazník na váš aktuální zdravotní stav v této oblasti a ve vnitřní práci se budeme držet témat, která budou pro skupinu společná.

Podrobnosti

Cena: 10.000,- Kč
Platí se záloha na workshop 3.000,- Kč, po jejímž přijetí je vám místo závazně rezervováno, zbytek kurzovného se doplácí na místě, před začátkem kurzu.

Kde: Workshop probíhá v prostoru Chrám srdce

Přihlásit se: Na kurz se můžete přihlásit zde, emailem kurzy@albinaflanderova.cz nebo telefonicky 776 000 596

Výstup: po absolvování workshopu dostanete certifikát vydaný lektorkou

Zázemí: Na místě je k dispozici šatna na převlékání, plně vybavená kuchyň (lednice, nádobí, varná konvice, mikrovlnka) s posezením, toalety, sprcha, učebna, masérská lehátka, deky, učební pomůcky a modely

Pro koho je workshop určen?
Workshop je určený pouze pro ženy

Co s sebou a další potřebné náležitosti zasílám v pozvánce emailem, po závazném přihlášení.

Dostupné termíny:

Termín 1: 8. - 10.12.2023

Online přihláška

Jméno*
Přijmení*
E-mail*
Telefon
Ulice a č. popisné*
Město*
PSČ*
Přihláška ke kurzu
Poznámka
Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.