Workshop Čakry

Čakry jsou centra energie, síly v lidském těle. Jsou energetickými branami mezi fyzickým tělem a těly jemnohmotnými. Jsou to ohniska, centra přijímání a vydávání energie.
Nacházejí se v oblastech velkých nervových spletenců a působí nejen na náš nervový a hormonální systém, ale i na systém člověka jako celku.
Cílem workshopu je pochopit systém fungování čaker a jemnohmotných těl a jejich souvztažnosti s lidským tělem.
Učíme se s čakrami pracovat, vnímat jejich disbalance a následně je harmonizovat.
Důležitost našeho energetického systému je klíčová pro celkové zdraví, protože v první řadě naše potíže a bolesti vznikají právě v našem energetickém systému.

Informace

Harmonogram kurzu:
Výuka probíhá oba dny (so, ne) od 9 do 16h. V poledne je hodinová pauza na oběd, v průběhu dne kratší pauzy dle potřeby.
První den
První den nás čeká trocha teorie. Seznámíme se s hlavními čakrami a jemnohmotnými těly a vysvětlíme si jejich souvztažnosti k endokrinním žlázám, našim smyslům a živlům.
Po obědě začíná první část vnitřní práce. Dopředu pro vás připravuji seznam vašich životních přesvědčení v jednotlivých čakrách, se kterými jsme se sem již narodili. Jsou to často témata, se kterými jste se během své vnitřní praxe již setkali. Nedáváme je ale často do souvislostí s naším energetickým (a tím i fyzickým) systémem. Během této fáze máme možnost je skutečně odložit a změnit, přepsat, pokud chceme. Tato základní životní přesvědčení jsou našimi parťáky, protože s nimi procházíme tak dlouho, jsme na ně zvyklí. Často po jejich odložení vzniká pocit smutku, díry, pocit že mi cosi chybí. I když to velmi často nejsou přesvědčení pozitivní, i tak s nimi máme vytvořený vztah, který nás ovlivňuje.
Je to hluboký vnitřní transformační proces, který dosedá ještě nějakou dobu po skončení kurzu, neboť se propisuje do všech našich vrstev a systémů.

 

Druhý den:
Následující den se věnujeme různým technikám, které můžete v práci se sebou využít, aby vaše energetické tělo bylo v kondici a meditujeme. Součástí je i velká meditace, během které vyladíme všechny čakry, energetická těla a endokrinní žlázy.
Vyzkoušíme si práci s kyvadlem, které může být v začátcích dobrou pomůckou, vypracujeme pár případových studií, abychom hravou a lehkou formou uviděli jak moc mohou čakry náš život ovlivňovat.
Dostanete tipy na literaturu a samozřejmě skripta, která jsou součástí kurzovného.

Na tématu pracujeme individuálně i ve dvojicích, kdy na sobě vzájemně trénujeme své vnímání a náhled do energetického systému kolegy/kolegyně.
Součástí jsou vedené meditace, různé techniky a hlavně praxe.
Během částí vnitřní práce se soustředím na individuální přístup ke každému účastníkovi, aby procesem zvládl projít co nejsnadněji.

Co s sebou a další potřebné náležitosti zasílám v pozvánce emailem, po závazném přihlášení.

Podrobnosti

Cena: 7.000,- Kč
Platí se záloha na kurz 2.000,- Kč, po jejímž přijetí je vám místo závazně rezervováno, zbytek kurzovného se doplácí na místě, před začátkem kurzu.

Kde: Workshop probíhá v prostoru Chrám srdce

Přihlásit se: Na kurz se můžete přihlásit zde, emailem kurzy@albinaflanderova.cz nebo telefonicky 776000596

Výstup: Po absolvování kurzu dostanete certifikát vydaný lektorkou

Zázemí: Na místě je k dispozici šatna na převlékání, plně vybavená kuchyň (lednice, nádobí, varná konvice, mikrovlnka) s posezením, toalety, sprcha, učebna, masérská lehátka, deky, učební pomůcky a modely

Pro koho je workshop určen?
Pro širokou veřejnost, pro laiky i pro ty, kdo s energetickým systémem mají nějaké zkušenosti.

Dostupné termíny:

Termín: 21. - 22. 10. 2023

Online přihláška

Jméno*
Přijmení*
E-mail*
Telefon
Ulice a č. popisné*
Město*
PSČ*
Přihláška ke kurzu
Poznámka
Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.