Loading...
Kategorie: ,

Lapač snů – velký s měsíčním kamenem

Velký lapač snů v přírodních barvách doplněný o zlomky měsíčního kamene.
Průměr kruhu 30cm, délka pentlí cca 60cm.

Měsíční kámen je kamenem mládí, ochrany a intuice. Přitahuje do života více lásky a posiluje intuici. Zajišťuje nám poklidný spánek a odhání nespavost. Je skvělým pomocníkem při práci s podvědomím. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. V ženách pomáhá probouzet lásku mateřskou, na úrovni těla působí na reprodukční orgány, podporuje plodnost, pohodový průběh těhotenství a kojení

Lapače mají síťky ze starých zrecyklovaných háčkovaných deček, z půd okolních chalup, od babiček a sousedů. Mohou mít drobné nedostatky vlivem zubu času, ale to jim v mých očích přidává na jedinečnosti.

Každý kousek je originál.

O původu vzniku lapačů a jejich významu čtěte zde.

2.000,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Stuhy na lapačích bývají z paličkované krajky, saténu, bavlny apod. Držím se přírodních materiálů i zdobením, používám nejčastěji dřevo, pírka a minerální korálky nebo kameny.

Ať už si lapač snů pořídíte jen jako dekoraci do bytu, na svatbu ke slavobráně nebo jako předmět s hlubším významem, vždy zútulní atmosféru a vnesou do prostoru jemné vibrace a nádech osobitosti a jedinečnosti.

Legendy, které se k jejich vzniku vážou, jsem sepsala v krátkém článku tady

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.