Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Mala Alchymie ženství

Japa mala – buddhistický modlitební náhrdelník skládající se ze 108 korálků a jednoho většího korálku navíc – takzvaného guru. Malu můžete využít jak k tradičnímu opakování 108 manter či jako pomocníka při meditaci, tak i jako slušivý doplněk k ozvláštnění vašeho outfitu.

Tato mala dostala název “Alchymie ženství”. Je tvořena korálky z měsíčního kamene a bílého korálu, doplněna o korálky stříbrné o ryzosti 925, pozlacené 14 karátovým zlatem. Guru korálek je v tomto případě nahrazen symbolem hamsy, který ztělesňuje ochranu matky Boží.

Měsíční kámen je kamenem mládí, ochrany a intuice. Přitahuje do života více lásky a posiluje intuici. Zajišťuje nám poklidný spánek a odhání nespavost. Je skvělým pomocníkem při práci s podvědomím. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. V ženách pomáhá probouzet lásku mateřskou, na úrovni těla působí na reprodukční orgány, podporuje plodnost, pohodový průběh těhotenství a kojení

Bílý korál vnáší do života větší pocit bezpečí, chrání nás před nepříjemnostmi a nehodami. Přináší vnitřní klid a napomáhá pochopení sebe sama. Je také kamenem lásky a oddanosti. Harmonizuje mezilidské vztahy. Odhání negativní myšlenky, úzkosti a deprese. V dřívějších dobách byl považován za dar od bohů.

Je však třeba mít na paměti, že práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

 

1.600,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Měsíční kámen
Užití: láska, ochrana, spánek, mládí, intuice, klid
Pro duši: Je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit.
Pro tělo: léčí horní část zažívacího traktu a citové napětí, které má na něho vliv, působí na reprodukční orgány, snižuje napětí při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, zklidňuje hyperaktivní děti, detoxikuje, léčí problémy kůže, vlasů, očí, slinivky břišní a jater. Pomáhá při početí, těhotenství, porodu a kojení.

Korál bílý
Vnáší do života větší pocit bezpečí, chrání nás před nepříjemnostmi a nehodami. Přináší vnitřní klid a napomáhá pochopení sebe sama. Je také kamenem lásky a oddanosti. Harmonizuje mezilidské vztahy. Odhání negativní myšlenky, úzkosti a deprese. V dřívějších dobách byl považován za dar od bohů.
Pro tělo: pozitivně ovlivňuje krevní oběh a srdce. Pracuje taky s našimi kostmi a napomáhá rychlejší regeneraci svalů po zátěži.

Je však třeba mít na paměti, že práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.