Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Mala Klidná mysl

Japa mala – buddhistický modlitební náhrdelník skládající se ze 108 korálků a jednoho většího korálku navíc – takzvaného guru. Malu můžete využít jak k tradičnímu opakování 108 manter či jako pomocníka při meditaci, tak i jako slušivý doplněk k ozvláštnění vašeho outfitu.

Tato mala dostala název “Klidná mysl”. Je tvořena korálky howlitu a sodalitu, doplněnými o korálky stříbrné o ryzosti 925, pozlacené 14 karátovým zlatem.

Howlit je kamenem klidu, harmonie, léčení těla i duše. Přináší do života hluboké uklidnění, dopomáhá k hlubší meditaci a dodává více životní harmonie. Zvyšuje naši odolnost vůči stresu a pomáhá nám s překonáváním nervozity a životních výzev.

Sodalit je kamenem klidu, moudrosti a léčení. Pomáhá nám s napojením se na naši intuici, prohlubuje schopnost meditace a porozumění. Dokáže pracovat s našimi strachy, fobiemi a negativními emocemi. Je také skvělým pomocníkem při naší cestě za vyšším sebevědomím.

Je však třeba mít na paměti, že práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

1.600,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Howlit
Pro tělo: pomáhá ukládat vápník v těle, detoxikuje, neutralizuje tělesné pachy, uvolňuje svaly a křeče, pomáhá při menstruaci, přináší úlevu při migrénách, léčí střeva, žaludek, ledvinové kameny, močový měchýř, křečové žíly. Hojí zuby a zubní kazy, zrychluje metabolismus tuků, snižuje cholesterol, zpomaluje krevní srážlivost, snižuje horečky a zimnici, prevence proti arterioskleróze, angině pectoris a dalším srdečním chorobám.
Užití: klid, harmonie, meditace, uvolnění, léčení.
Pro duši: Přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci, dodává harmonii, pomáhá přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou, bez potřeby je měnit, umožňuje nenechat se zasáhnout problémy jiných, vynáší na povrch sebeklamy, pomáhá rozpoznávat podvědomé pocity a myšlenky, uklidňuje city, činní nás odolnějšími vůči stresu, překonává nervozitu, netoleranci a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě, otevírá srdeční čakru.

 

Sodalit
Užití: meditace, koncentrace, klid, síla ducha, moudrost, léčení.
Pro duši: Mezi modrými kameny má nejintenzivnější vibrace, spojuje logiku s intuicí, prohlubuje meditaci a porozumění aktuálním stavům vašeho života, rozvíjí a zklidňuje mysl, potlačuje duševní zmatek, umožňuje přijímat nové informace, dodává odvahu, prohlubuje koncentraci.
Léčebné využití: Pomáhá léčit potíže způsobené stresem, negativními emocemi a strachem. Posiluje nervový systém, čistí lymfu i jednotlivé orgány. Udržuje v rovnováze náš metabolismus. Posiluje imunitu a snižuje horečku.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.