Loading...

Mala Klidné srdce

Japa mala – buddhistický modlitební náhrdelník skládající se ze 108 korálků a jednoho většího korálku navíc – takzvaného guru. Malu můžete využít jak k tradičnímu opakování 108 manter či jako pomocníka při meditaci, tak i jako slušivý doplněk k ozvláštnění vašeho outfitu.

Tato mala dostala název „Klidné srdce“. Je tvořena korálky z růženínu a santalového dřeva.

Růženín je kamenem lásky, radosti a krásy. Pomáhá nám při probouzení sebelásky. Otevírá srdce většímu přijímání. Je skvělým pomocníkem při léčení emocionálních bolestí nastřádaných v srdci. Dává nám větší sílu odpouštět všem těm, kteří nám v minulosti ublížili. Je také univerzálním léčitelem a napomáhá nám v lehkosti přijímat životní změny.

Santalové dřevo je výborným průvodcem při meditacích, napomáhá uzemnění a uvnitřnění. Má také silné uklidňující a relaxační účinky. Přitahuje do života více harmonie a klidu. Má také silnou funkci ochranou, odhání negativní energie, černé myšlenky a deprese.

Je však třeba mít na paměti, že práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

1.600,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Růženín
Pro tělo: má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice. Má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.
Pro duši: Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět – nám samotným i ostatním a učí sebelásce.
Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii, zejména starým lidem. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Ovlivňuje čakry solar-plexu, základní a srdeční. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

Santalové dřevo
 Výborný průvodce při meditacích, napomáhá uzemnění a uvnitřnění. Má také silné uklidňující a relaxační účinky. Přitahuje do života více harmonie a klidu. Má také silnou funkci ochrannou, odhání negativní energie, černé myšlenky a deprese.

Je však třeba mít na paměti, že práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.