Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Mala Léčení srdce

Japa mala – buddhistický modlitební náhrdelník skládající se ze 108 korálků a jednoho většího korálku navíc – takzvaného guru. Malu můžete využít jak k tradičnímu opakování 108 manter či jako pomocníka při meditaci, tak i jako slušivý doplněk k ozvláštnění vašeho outfitu.

Tato mala dostala název “Léčení srdce”. Je tvořena korálky růženínu a serpentinu, doplněna o korálky stříbrné o ryzosti 925, pozlacené 14 karátovým zlatem.

Růženín je kamenem lásky, radosti a krásy. Pomáhá nám při probouzení sebelásky. Otevírá srdce většímu přijímání. Je skvělým pomocníkem při léčení emocionálních bolestí nastřádaných v srdci. Dává nám větší sílu odpouštět všem těm, kteří nám v minulosti ublížili. Je také univerzálním léčitelem a napomáhá nám v lehkosti přijímat životní změny.

Serpentin je kamenem, který vnáší do našeho života více radosti. Pracuje s Kundalini – sexuální energií. Podporuje vzestup živtoní energie a vnáší do života více harmonie a čistoty. Je kamenem se silnými uzemňujícími schopnostmi, vhodný pro meditaci a očistu od negativních emocí. Do života je schopný přitáhnout více lásky.

Je však třeba mít na paměti, že práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

 

1.600,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Růženín
Pro tělo: má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice. Má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.
Pro duši: Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět – nám samotným i ostatním a učí sebelásce.
Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii, zejména starým lidem. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Ovlivňuje čakry solar-plexu, základní a srdeční. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

Serpentin
Pro tělo: Napomáhá detoxikaci těla a čištění lymfy a krve. Je také skvělým pomocníkem při křečích a napětí. Podporuje vstřebávání kyslíku do orgánů a tkání.
Pro duši: Serpentin je kamenem, který napomáhá s uzemněním, je tak skvělým pomocníkem při meditacích.  Je také skvělým pomocníkem při hluboké spirutuální praxi, práci s minulými životy a odstraňování bloků v naší mysli. Pomáhá nám získat duševní rovnováhu a pocit větší kontroly.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.