Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Mala Síla ženy

Japa mala – buddhistický modlitební náhrdelník skládající se ze 108 korálků a jednoho většího korálku navíc – takzvaného guru. Malu můžete využít jak k tradičnímu opakování 108 manter či jako pomocníka při meditaci, tak i jako slušivý doplněk k ozvláštnění vašeho outfitu.

Tato mala dostala název “Síla ženy”. Je tvořena korálky z chryzokolu a bílého korálu, doplněna o korálky stříbrné o ryzosti 925, pozlacené 14 karátovým zlatem.

Chryzokol je kamenem lásky, klidu, meditace. Pomáhá nám tišit rozjitřené emoce. Přitahuje lásku a napomáhá upevnění mezilidských vztahů. Je skvělým pomocníkem pro práci se srdeční čakrou, hojí bolístky srdce. Podporuje schopnost komunikace.

Bílý korál vnáší do života větší pocit bezpečí, chrání nás před nepříjemnostmi a nehodami. Přináší vnitřní klid a napomáhá pochopení sebe sama. Je také kamenem lásky a oddanosti. Harmonizuje mezilidské vztahy. Odhání negativní myšlenky, úzkosti a deprese. V dřívějších dobách byl považován za dar od bohů.

Je však třeba mít na paměti, že práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

 

1.600,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Chryzokol
Pro tělo: pomáhá se zažívacími potížemi, vředy, problémy kostí, artritidou či svalovými křečemi.
Je to vhodný kámen na spáleniny, hojí infekce krku a mandlí, posiluje štítnou žlázu a metabolismus, potlačuje menstruační křeče, zbavuje plíce, játra, střeva a ledviny toxických látek.
Užití: láska, moudrost, klid, meditace, léčení
Pro duši:  Chryzokol je kamenem klidu, tiší emoce, poskytuje sílu rozvážnosti, pozvedává moudrost. Přitahuje lásku, podporuje sebelásku a upevňuje vztahy. Pomáhá hojit bolesti srdce a na úrovni srdeční čakry zvyšuje schopnost milovat. Je vhodný pro práci se srdeční čakrou.
Má očistný vliv, vyhání veškeré negativní energie. Z čakry solar plexu odstraňuje negativní emoce (např. pocit viny) a pomáhá při meditacích. Podporuje komunikaci, ale také rozpozná, kdy je lepší mlčet. Přeměňuje destruktivní citové naprogramování v pravý opak.

Korál bílý
Vnáší do života větší pocit bezpečí, chrání nás před nepříjemnostmi a nehodami. Přináší vnitřní klid a napomáhá pochopení sebe sama. Je také kamenem lásky a oddanosti. Harmonizuje mezilidské vztahy. Odhání negativní myšlenky, úzkosti a deprese. V dřívějších dobách byl považován za dar od bohů.
Pro tělo: pozitivně ovlivňuje krevní oběh a srdce. Pracuje taky s našimi kostmi a napomáhá rychlejší regeneraci svalů po zátěži.

Je však třeba mít na paměti, že práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.