Loading...
Kategorie: ,

Měsíc – křišťál 3

Měsíc k zavěšení na dřevotřískové desce.

Orientační rozměr je 30cm x 13cm

Každý kus je originál.

1.300,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Měsíc určený k dekoraci, zavěšení s drúzou křišťálu a křišťálovými krystalky zalitými v pryskyřici.

Křišťál je kamenem síly, ochrany, meditace, harmonie a léčení.

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, který energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.
Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

Zavěste jej ideálně do hlavního obytného prostoru, do chodby, či do míst, kde cítíte, že je třeba energie vyrovnávat a podporovat. Vhodný je i do provozoven s častým střídáním klientely (masérny, pracovna terapeuta apod), provozoven ad.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.