Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Měsíční kámen macramé

Kamínek je zapletený v bavlněné šňůrce technikou macramé. Lze jej snadno zavázat do požadované délky. Já je nejraději nosím v délce „na srdce“. Při chůzi kamínek jemně poklepává na oblast srdce a stimuluje ji. Zároveň se dotykem stále připomíná svými vibracemi. Můžete jej i jemně mnout v prstech, ovázat kolem ruky a nechat si jej vklouznout do dlaně.

550,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Témata měsíčního kamene jsou láska, ochrana, spánek, mládí, intuice, klid. Je nakloněn ženě v rámci všech jejích cyklů a fází, kterými během života prochází.
Měsíční kámen je úzce spjat s Měsícem a intuicí.  Přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek a pomáhá při nespavosti. Obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit.
V těle pomáhá snižovat napětí při menstruaci, působí na reprodukční orgány a mírní citové napětí. Podporuje udržování rovnováhy v hormonálním systému. Provází ženu celým obdobím od podpory při početí, během těhotenství, porodu a kojení.

Výborný je i pro děti,  zklidňuje  malé divouse a divošky.

Práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.

No fields found, please go to settings & save/reset fields