Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Náramek - citrín a regalit

Regalit je kamenem energie , podporuje její proudění a zabraňuje hromadění negativních emocí. Je silně spojen s energií Země, uzemňuje, stabilizuje a  přináší do života jistotu a sílu. Rozvíjí důvěru ve vlastní schopnosti a pomáhá rozvinout ty, které zatím uvnitř majitele dřímou. Pozvedá sebedůvěru a odvahu k prosazení vlastních záměrů a plánů. Je to silný, ochranný kámen, který podporuje sebedůvěru, pomáhá od stresu, přináší uvolnění, vnitřní klid a radost. Zajišťuje duševní rovnováhu a podporuje k plnění svých záměrů.

Citrín je kamenem štěstí, radosti, hojnosti, bohatství a prosperity. Udržuje klidný spánek, funguje proti nočním můrám, odstraňuje negativní energie. Je jedním z kamenů hojnosti, který nás učí jak k sobě přilákat bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Funguje jako účinný čistič a regenerátor, svému majiteli předává teplo, energii a velice zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Pohlcuje, proměňuje, rozptyluje a uzemňuje negativní energii. Melancholie a negativní emoce nemají v jeho přítomnosti místo. Podporuje duševní vědomí a dodává příliv nové energie. Je ochránce aury, zavčas svého majitele varuje a tím mu dává dostatek času k akci na vlastní ochranu. Čistí čakry – zejména solar plexus, aktivuje činnost korunní čakry a zesiluje intuici, pročišťuje vyšší úrovně osobnosti a uvádí je do rovnováhy. Urovnává vztahy a spory v rodině či skupině, napomáhá přijímat se takoví, jací jsme, dodává sebedůvěru, potlačuje sebezničující sklony, zmírňuje přecitlivělost – zejména na kritiku okolí.

Korálky jsou velikosti 6 mm.

Srdíčko a zlaté korálky jsou pozlacené 24kt zlatem a zvládnou všechny cesty a radovánky na které se je rozhodnete s sebou vzít.

500,00  včetně DPH 21%

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.