Loading...

Náramek s měsíčním kamenem a karneolem

Náramek z korálků měsíčního kamene a karneolu.
Měsíční kámen podporuje ženství, krásu a sebelásku. Patří mezi nejsilnější léčivé kameny a pomáhá nám nejen s tématy ženství a srdce, ale posiluje i vůli k životu, naději, štěstí, vnitřní sílu a duševní rozvoj. Pomáhá projevit naše Vyšší já, být spontánní a pracovat sama na sobě.

Karneol je stabilizující kámen s vysokou energií, dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život, motivuje k úspěchu nejen při podnikání, tiší vztek, žárlivost, závist a zášť, rozptyluje deprese a negativní myšlenky, dodává výřečnost a potlačuje strach mluvit na veřejnosti, posiluje sebedůvěru, ochraňuje před útoky jiných osob, navozuje klidný spánek, zahání noční můry. Povzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti všeho druhu. Aktivuje kořenovou čakru.

Korálky jsou velikosti 6mm.

Symbol spirály – Spirála je účinný ochranný znak, symbol vesmírné transformace. Je silným zářičem, její síla vychází z kruhu života, z jednoho centrálního bodu. Představuje nekonečno, věčnost a neustále se opakující cyklické děje.

Stříbrné korálky jsou ze stříbra, spirála z bižuterního kovu.

550,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.