Loading...

Náramek z krystalů – Chryzokol a selenit

Náramek z krystalů selenitu a chryzokolu.

 

Selenit patří mezi jeden z nejsilnějších kamenů a bývá také právem nazývaný andělským kamenem. Pochází z dávných dob a oplývá velmi silnou magickou silou. Nese v sobě otisk veškerého bytí, které se na Zemi kdy událo.  Spojuje nás s našimi duchovními průvodci, otevírá korunní čakru a umožňuje přístup k duchovnímu vědění.  

Selenit nám pomáhá v rozhodování, uvidět pro a proti dané situace,  proniknout do jádra věci a získat nadhled. Uklidňuje duševní zmatky a přináší porozumění situacím v reálném životě a pochodům v našem podvědomí. Umírňuje rozjitřené pocity. 

I přesto, že má selenit jemné vibrace, je mocným spojencem a pomocníkem. Dbej silně na čistotu záměru při práci s ním. Pokud by se ti udělalo nevolno (pocity únavy, motání hlavy, apod) požádej duchovní svět a selenit o zmírnění energií, tak, aby byly pro tebe vyhovující a bezpečné.  

Chryzokol pracuje s tématy lásky, moudrosti, klidu, meditace, léčení a ženství.
Chryzokol je kamenem klidu, tiší emoce, poskytuje sílu rozvážnosti, pozvedává moudrost. Přitahuje lásku, podporuje sebelásku a upevňuje vztahy. Pomáhá hojit bolesti srdce a na úrovni srdeční čakry zvyšuje schopnost milovat. Je vhodný pro práci se srdeční čakrou. Je nejvhodnějším kamenem pro ženy a práci se ženstvím.

Má očistný vliv, vyhání veškeré negativní energie. Z čakry solar plexu odstraňuje negativní emoce (např. pocit viny) a pomáhá při meditacích. Podporuje komunikaci, ale také rozpozná, kdy je lepší mlčet. Přeměňuje destruktivní citové naprogramování v pravý opak.

Korálky jsou velikosti 6 mm.

600,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.