Loading...

Náramek z krystalů – Čistá mysl

Náramek z krystalů jaspisu a zkamenělého santalového dřeva navlékaný se záměrem podpory napojení se na sebe sama, čisté mysli a zlepšení schopnosti meditace.

Jaspis je kamenem štěstí, krásy, ochrany a uzdravení. Přináší nám klid a oporu ve stresujících situacích. Podporuje rychlé uvažování a zmírňuje bolesti.

Santalové dřevo je nám skvělým pomocníkem při meditacích a napomáhá uzemnění a uvnitřnění. Má také silné uklidňující a relaxační účinky. Přináší do života více harmonie a klidu.

Korálky jsou doplněny o přívěsek se symbolem hamsy.

Všechny náramky jsou před odesláním očištěny v jizerskohorských léčivých pramenech.

Velikost korálků: 0,6 cm.

600,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Náramek z krystalů – Čistá mysl

Jaspis

Pro duši:
Jaspis je běžný kámen, jenž přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Jaspis také srovnává a nastavuje čakry.

Pro tělo:
Jaspis dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.

Užití:
štěstí, krása, ochrana, zdraví, léčení

Santalové dřevo – zkamenělé

Tento kámen je výborným společníkem pro meditace, napomáhá uzemnění a uvnitřnění. Má také silné uklidňující účinky, přitahuje do života více harmonie. Má také silnou ochrannou funkci, odhání negativní energie a černé myšlenky.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.