Loading...

Náramek z krystalů – Dotek laskavosti

Náramek z krystalů labradoritu a jaspisu navlékaný se záměrem přitáhnutí více laskavosti do tvého života.

Labradorit je mystickým ochranným kamenem, který do života vnáší více světla. Dokáže potlačit strach a nejistotu. Posiluje víru v sebe sama a duševní sílu.

Jaspis je kamenem štěstí, krásy, ochrany a uzdravení. Přináší nám klid a oporu ve stresujících situacích. Podporuje rychlé uvažování a zmírňuje bolesti.

Korálky z krystalů jsou doplněny o symbol srdce.

Všechny náramky jsou před odesláním očištěny v jizerskohorských léčivých pramenech.

Velikost korálků: 0,6 cm.

600,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Náramek z krystalů – Dotek laskavosti

Jaspis

Pro duši:
Jaspis je běžný kámen, jenž přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Jaspis také srovnává a nastavuje čakry.
Pro tělo:
Jaspis dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.
Užití:
štěstí, krása, ochrana, zdraví, léčení

Labradorit

Pro duši:
Labradorit je vysoce mystický a ochranný kámen, který vnáší světlo do života. Odklání nežádoucí energie od aury a brání úniku energie. Vytváří bariéry proti výkyvům negativní energie během léčby. Krystal podporuje rozvoj intuice a duševních darů včetně umění „správného načasování“. Labradorit také vynáší z podvědomí na povrch různá poselství a umožňuje jejich pochopení.
V duševním životě potlačuje labradorit strach, nejistotu a zbytky minulých zklamání včetně těch, která pocházejí z minulých životů. Posiluje víru v sebe sama i v celý vesmír. Labradorit uklidňuje příliš aktivní mysl a současně dodává energii představivosti tím, že přináší nové myšlenky. Tento kámen vyvolává potlačované vzpomínky na minulost. Labradorit je užitečným průvodcem v době změn; je to kámen, který přináší sílu a vytrvalost. Jakožto kámen proměny připravuje tělo a duši na další růst.
Pro tělo:
Labradorit léčí poruchy očí a mozku, odstraňuje stres a reguluje metabolismus. Uzdravuje nachlazení, dnu a revmatismus. Upravuje rovnováhu hormonů a ulevuje od napětí menstruace. Snižuje krevní tlak. Labradorit lze použít při hledání příčin nerovnováhy.
Užití:
víra, síla, růst, ochrana, světlo

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.