Loading...

Náramek z krystalů – Pro duši

Náramek z krystalů amazonitu a jaspisu navlékaný se záměrem ochrany tvé duše před negativními vlivy.

Amazonit je kamenem klidu, harmonie, bezpečí a odvahy. Je nám skvělým průvodcem při cestách za objevením pravdy. Posiluje také naši odvahu k tomu být slyšet a pronášet své názory na rovinu a bez obalu. I tím mimo jiné napomáhá odstranění napětí na těle i duši.

Jaspis je kamenem štěstí, krásy, ochrany a zdraví. Pomáhá bránit naši duši i naše tělo před energetickými útoky a negativními vlivy z okolí. Dodává svému nositeli energii.

Korálky jsou doplněny o přívěsek se symbolem lotosového květu – symbol harmonie a rozkvětu.

Všechny náramky jsou před odesláním očištěny v jizerskohorských léčivých pramenech.

Velikost korálků: 0,6 cm.

600,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Náramek z krystalů – Pro duši

Amazonit

Pro duši:
Amazonit připomíná svými podmanivými odstíny tyrkysově zelené hlubokou průzračnou vodu, navozuje klid duše, pocit bezpečí, rovnováhu a harmonii. Je nazýván „kamenem odvahy a pravdy“, používá se k hledání sebe sama, objevení vlastní pravdy a k překonání strachu. Pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity, stanovit hranice a sebekázeň. Amazonit harmonizuje srdeční čakru a čakru hrdla, používá se k posílení komunikace na všech úrovních. Vyrovnává mužskou a ženskou energie, stejně jako mnohé aspekty osobnosti, zejména probouzí soucit k ostatním, pomáhá vnímat obě strany problému a přijmout odlišné úhly pohledu. Je velmi silným talismanem prosperity.
Amazonit je uklidňující kámen, tiší nervový systém, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. Otevírá srdeční a krční čakru.

Pro tělo:
Amazonit napomáhá při léčbě osteoporózy, zubních kazů, udržuje v rovnováze metabolismus
narušený blokací nervového systému, přináší úlevu při svalových křečích.

Užití:
úspěch, klid, intuice, škodlivé záření

Jaspis

Pro duši:
Jaspis je běžný kámen, jenž přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Jaspis také srovnává a nastavuje čakry.

Pro tělo:
Jaspis dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.

Užití:
štěstí, krása, ochrana, zdraví, léčení

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.