Loading...

Náramek z krystalů – Rovnováha

Náramek z krystalů jaspisu a bronzitu navlékaný se záměrem podpory rovnováhy ve všech aspektech tvého života.

Jaspis je kamenem štěstí, krásy, ochrany a uzdravení. Přináší nám klid a oporu ve stresujících situacích. Podporuje rychlé uvažování a zmírňuje bolesti.

Bronzit je kamenem klidu, vyrovnanosti a vnitřního míru. Chrání nás před účinky negativních energií.

Korálky jsou doplněny o přívěsek se symbolem jin – jang – symbolem rovnováhy doplňujících se opaků.

Všechny náramky jsou před odesláním očištěny v jizerskohorských léčivých pramenech.

Velikost korálků: 0,6 cm.

600,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Náramek z krystalů – Rovnováha

Jaspis

Pro duši:
Jaspis je běžný kámen, jenž přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Jaspis také srovnává a nastavuje čakry.

Pro tělo:
Jaspis dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.

Užití:
štěstí, krása, ochrana, zdraví, léčení

Bronzit

Bronzit je kmenem ztišení a uklidnění. Probouzí v našich srdcích laskavost a odvahu k dlouho odkládaným činům. Přináší do našich životů vyrovnanost, jistotu a stabilitu. Dokáže v našich tělech probouzet léčebné procesy. Naši mysl chrání před negativními myšlenkami a účinky stresu. Dokáže v našich duších navodit vnitřní mír.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.