Loading...

Náramek z krystalů – Uvolnění

Náramek z krystalů amazonitu a aventurínu navlékaný se záměrem uvolnění těla i duše.

Amazonit je kamenem klidu, harmonie, bezpečí a odvahy. Je nám skvělým průvodcem při cestách za objevením pravdy. Posiluje také naši odvahu k tomu být slyšet a pronášet své názory na rovinu a bez obalu. I tím mimo jiné napomáhá odstranění napětí na těle i duši.

Aventurín je kamenem mentální síly, štěstí a zdraví. Přináší ochranu nám i našim domovům před negativními vlivy prostředí.

Korálky jsou doplněny o přívěsek se symbolem lotosového květu – symbol harmonie a rozkvětu.

Všechny náramky jsou před odesláním očištěny v jizerskohorských léčivých pramenech.

Velikost korálků: 0,8 cm.

600,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Náramek z krystalů – Uvolnění

 

Aventurín

Pro duši:
Aventurín je kamenem štěstí. Působí vysoce pozitivně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Používá se k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami, pohlcuje elektromagnetický smog, ochrana před zářením z mobilního telefonu. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Dokáže zavést zpět do minulosti a odkrýt nerovnováhy současnosti. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií.

Pro tělo:
Aventurín příznivě působí na štítnou žlázu. Udržuje rovnováhu krevního tlaku, podporuje metabolismus, snižuje hladinu cholesterolu, ulevuje od migrén, má velmi příznivý účinek na posílení zraku. Léčí nadledvinky, srdce, dutiny, svalový a urogenitální systém.

Užití:
mentální síly, zrak, peníze, klid, léčení, štěstí

 

Amazonit

Pro duši:
Amazonit připomíná svými podmanivými odstíny tyrkysově zelené hlubokou průzračnou vodu, navozuje klid duše, pocit bezpečí, rovnováhu a harmonii. Je nazýván „kamenem odvahy a pravdy“, používá se k hledání sebe sama, objevení vlastní pravdy a k překonání strachu. Pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity, stanovit hranice a sebekázeň. Amazonit harmonizuje srdeční čakru a čakru hrdla, používá se k posílení komunikace na všech úrovních. Vyrovnává mužskou a ženskou energie, stejně jako mnohé aspekty osobnosti, zejména probouzí soucit k ostatním, pomáhá vnímat obě strany problému a přijmout odlišné úhly pohledu. Je velmi silným talismanem prosperity.
Amazonit je uklidňující kámen, tiší nervový systém, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. Otevírá srdeční a krční čakru.

Pro tělo:
Amazonit napomáhá při léčbě osteoporózy, zubních kazů, udržuje v rovnováze metabolismus
narušený blokací nervového systému, přináší úlevu při svalových křečích.

Užití:
úspěch, klid, intuice, škodlivé záření

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.