Loading...

Náramek z krystalů – Uzemnění

Náramek z krystalů  jadeitu a zkamenělého santalového dřeva navlékaný se záměrem posílení tvé schopnosti uzemnit se. Je tvořen pro toho z vás, kdo rád lítá v oblacích, ale zároveň se potřebuje ukotvit v realitě, v tady a teď.

Jadeit je kamenem ochrany, lásky, moudrosti a prosperity. Chrání nás před nehodami a nepříjemnostmi. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti.

Santalové dřevo je nám skvělým pomocníkem při meditacích a napomáhá uzemnění a uvnitřnění. Má také silné uklidňující a relaxační účinky. Přináší do života více harmonie a klidu.

Korálky jsou doplněny o přívěsek se symbolem stromu s kořeny – pro ještě větší schopnost uzemnění.

Všechny náramky jsou před odesláním očištěny v jizerskohorských léčivých pramenech.

Velikost korálků: 0,6 cm.

600,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Náramek z krystalů – Uzemnění

Jadeit

Pro duši:
Jadeit byl na Dálném východě od pradávna posvátným kamenem. Přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl. Jako kámen snů, položen na čele, přináší sny nahlížející do hloubky našeho nitra.
Pro tělo:
Jadeit pomáhá tělu léčit se, přičemž působí na nefyzické problémy, které nemoc způsobily. Léčí ledviny, močový měchýř, srdce, žaludek, kyčle, slezinu, detoxikuje, obnovuje buněčný a kosterní systém.
Užití:
prosperita, peníze, ochrana, láska, dlouhověkost, moudrost, léčení

Santalové dřevo – zkamenělé

Tento kámen je výborným společníkem pro meditace, napomáhá uzemnění a uvnitřnění. Má také silné uklidňující účinky, přitahuje do života více harmonie. Má také silnou ochrannou funkci, odhání negativní energie a černé myšlenky.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.