Zpívám píseň mého srdce...

Ahoj, já jsem Albína.

Jméno jsem dostala po mamince. Znamená bílá, nevinná a myslím, že jsem nemohla dostat lepší. Mám bledou pleť a pihy, zrzavé vlasy a bílou miluju 🙂

Žiju a pracuju v Praze a chalupařím a tvořím v Krkonoších, v malý stařičký roubence kdesi v kopcích.

Jsem máma dvou kluků, Ondry a Jindry, a manželka Borka. Taky kocouří máma Ludvíka, ke kterému jezdíme na návštěvu do chalupy. Jsem i dcera, sestra, kamarádka, průvodkyně, nadšená turistka, víla, milovnice dřeva a kamenů, vlajících vlasů, dlouhých sukní, západů a východů slunce, hor a přírody.

Vystudovala jsem psychologii a andragogiku a moje profese se prolíná s mým koníčkem. Věnuju se naší masérské škole, kde vedu kurzy kraniosakrální terapie. Mám svou vlastní praxi, kde kromě kraniosakrálky vedu ženské kruhy, poskytuju  poradenství duše – podporu a pomoc s tématy, která nás trápí a nevíme jak z nich ven. Kromě svých znalostí využívám i channeling či automatické písmo, kdy nahlížím do energetického systému klienta tak, aby klient dostal komplexní návod, jak si s danou situací poradit, pomoct.

V současné době připravuji kurz Léčení lůna pro ženy. Workshop na téma šišinky mozkové, brány do naší duše či Uzemnění, jakožto jedné z velmi důležitých složek každodenní praxe.

Relaxuju při tvoření pro Píseň mého srdce, kde využívám převážně minerály a další přírodní materiály k tvorbě různých radostí pro tělo, duši i prostor. Vyrábím čakrové závěsy – energetické zářiče pro jednotlivce ale i do prostoru, doprovázené poselstvím, svíčky, náramky, náhrdelníky a různé další krásné věci. 

Ať už tě sem zavedla synchronicita nebo záměr, věř, že tu nejsi náhodou. Vše má svůj důvod a já jsem ráda,  Píseň mého srdce zní i pro tebe!

0
Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě/dostupný na objednávku.