Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Palo Santo & Selenit

Čtyři dřívka posvátného dřeva Palo Santo společně s tyčinkou selenitu, převázané provázkem s přívěskem měsíčku. 

Palo Santo je považované za symbol životní síly. Očišťuje člověka od všech „hříchů“ a negativních energií a zahání je. Vede nás k vnitřnímu vhledu a nadhledu. Odstraňuje stres a nervozitu. Můžeš jej použít i k navození důvěrné atmosféry, klidné oázy bezpečí a ke zpomalení, zklidnění. Rozpouští temné myšlenky, utěšuje a mírní bolesti hlavy, pomáhá na dýchací cesty.

Pochází z Jižní Ameriky z oblasti And a je získáváno ručním sběrem popadaných kusů. Pro tvé obřady a rituály nepadl jediný strom. Sbírají jej jihoameričtí indiáni, pro které je to často jediný zdroj obživy.

Selenit patří mezi jeden z nejsilnějších kamenů a bývá také právem nazývaný andělským kamenem. Pochází z dávných dob a oplývá velmi silnou magickou silou. Nese v sobě otisk veškerého bytí, které se na Zemi kdy událo. Spojuje nás s našimi duchovními průvodci, otevírá korunní čakru a umožňuje přístup k duchovnímu vědění.

Je výborný právě na čištění domů a bytů, ale i nás samých od nežádoucích energií. Pokud toužíš po mírumilovném, čistém a klidném domově, nech tyčinku položenou na svém oltáři nebo jiném čestném místě.

Selenit nám pomáhá v rozhodování, uvidět pro a proti dané situace, proniknout do jádra věci a získat nadhled. Uklidňuje duševní zmatky a přináší porozumění situacím v reálném životě a pochodům v našem podvědomí. Umírňuje rozjitřené pocity.

I přesto, že má selenit jemné vibrace, je mocným spojencem a pomocníkem.

400,00 

Dostupnost: Skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.