Loading...

Prsten s opalitem – rhodiovaný

Prsten s opalitem, pokovený rhodiem, které mu dodává větší lesk a odolnost. Prsten má nastavitelnou velikost, padne tak každé ženě.

Opalit je krystalem ztělesňujícím lásku, mládí a klid. Je úzce spjat s Měsícem a intuicí, do života přitahuje lásku a napomáhá řešit konflikty mezi milenci. Je také velikým pomocníkem při problémech s nespavostí a pomáhá uchovat a obnovit mladistvý vzhled.

490,00 

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Opalit

Užití: láska, ochrana, spánek, mládí, intuice, klid
Pro duši: Je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit.
Pro tělo: léčí horní část zažívacího traktu a citové napětí, které má na něho vliv, působí na reprodukční orgány, snižuje napětí při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, zklidňuje hyperaktivní děti, detoxikuje, léčí problémy kůže, vlasů, očí, slinivky břišní a jater. Pomáhá při početí, těhotenství, porodu a kojení.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.