Loading...

Prsten s růženínem – rhodiovaný oválný

Prsten s růženínem, pokovený rhodiem, které mu dodává větší lesk a odolnost. Prsten má nastavitelnou velikost, padne tak každé ženě.

Růženín je kamenem lásky a sebelásky. Pomáhá nám poléčit bolavé srdce a probudit v něm schopnost dávat i přijímat bezpodmínečnou lásku. Dokáže v nás probudit odvahu k odpuštění. Pomáhá odbourávat strachy a přijmout sebe sama takovou, jaká jsi. Tvá duše pod vlivem růženínu rozkvétá.

490,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Růženín je kamenem sebelásky a lásky. Uzdravuje naše srdce a pomáhá nám podívat se na sebe očima bezpodmínečné lásky. Jeho jemné vibrace objímají naši duši a pomáhají uvolnit bolesti srdce, otevřít se a získat opět sebedůvěru. Dává sílu odpouštět sobě i ostatním a odvahu znovu žít se srdcem na dlani. Bolest způsobená odmítáním, nevšímavostí našich bližních, zranění vnitřního dítěte apod. se vlivem růženínu dokáží zacelit a uzdravit. Pomáhá ti přijímat změny, odbourává strach, pocity viny či tvojí nedostatečnosti. Duše pod vlivem růženínu září ve své plné kráse.

Podporuje fantazii a tvůrčí potenciál. Pracuje se 3. čakrou solar plexu, 1., základní čakrou a 4. čakrou srdce.

Práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.