Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Rubelit k zavěšení

Rubelit, červený turmalín

Posiluje schopnost porozumět lásce. Nabízí kontakt s životní silou, přináší vytrvalost, vyrovnává přehnanou aktivitu s přílišnou pasivitou.

Turmalín transformuje  příliš těžkou energii do lehkých vibrací. Uzemňuje duchovní energie, čistí a vyrovnává všechny čakry a vytváří kolem těla ochranný štít. Je kamenem šamanů a pomáhá během obřadů zaštiťovat ochranu.  Je silným léčitelským nástrojem.

Pomáhá v pochopení sebe sama, bezpečně vede svého majitele hlouběji do nitra, potlačuje strach, zvyšuje sebedůvěru.

Svému majiteli přitahuje do života inspiraci, prosperitu, porozumění a toleranci. Zahání myšlenky navozující pocit oběti a pomáhá jemně vstoupit do role tvůrce. Poradí si i se zaběhnutými negativními vzorci v myšlení a mění je na ty pozitivní.

Červený turmalín, rubelit, má zesílený efekt na první čakru, oblasti sexuality, vztahy a city. Podporuje libido, uvolňuje napětí a vyrovnává ženskou a mužskou energii v těle.

Podélné rýhy v kameni zvyšují energetický tok a jsou vhodnou pomůckou k léčení.

Orientační rozměry: krystal – 5-9 cm (liší se kus od kusu); šňůrka k zavěšení – cca 15 cm

Rubelit můžete zavěsit nad svůj oltář, noční stolek nebo čelo postele, aby vás podporoval i během spánku a činností věnovaných sobě. Můžete jej dát i jako ostatní kameny do auta na zpětné zrcátko, do okna, na kliku od dveří, v kanceláři nebo kamkoli, kde vám bude dělat radost.

Práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

700,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.