Loading...
Kategorie: ,

Sada hojnosti

Sada vznikla na podnět vás, mých sledujících. Téma financí a hojnosti řešíme v nějaké formě všichni. Když jsem dala dohromady všechny vaše otázky a potíže, které v souvislosti s penězi řešíte, ptala jsem se duchovního světa, co pro to mohu udělat. A tak vznikla sada.

Obsahuje:
1x Surový krystal citrínu, cca 5cm v AA kvalitě,
1x Broušený kamínek citrínu, cca 1,5-2 cm v AA kvalitě
1x Menší broušený citrín (AA kvalita), který si můžete dát do peněženky
Čínské mince hojnosti – Červená barva symbolizuje hojnost, proto jsem největší minci pověsila na červenou saténovou stuhu s dřevěným korálkem k zavěšení na určené místo ve vašem domě/bytě.
Mince jsou v magickém počtu 7ks (2velké a 5 malých) jsou určené na váš domácí oltář.
Lněný pytlíček
Kartička se speciálním znakem hojnosti
– znak a jeho název jsou součástí komunikace Světelných bytostí s naším světem, aby pro nás byly uchopitelné a pracovaly v hloubkách naší bytosti.
Text s návodem k rituálu zrušení svých závazků, slibů chudoby, či jiných překážek, které nám mohou bránit hojnost prožívat a pozvání hojnosti a štědrosti do života.
Návod kam jednotlivé komponenty umístit a jak pracovat na tom, aby naše hojnost narůstala, co dělat když se nedaří, včetně návodu jak pracovat s obdrženým znakem.

999,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.