Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Selenitová mistička

Selenitová mistička tvořená z kamene se silnou magickou silou. Mističku můžete využití k mnoha účelům – uložit si do ní šperky, nabíjet v ní své krystaly, odložit zapálená vykuřovadla nebo ji jen nechte zdobit a harmonizovat váš prostor.

Selenit je skvělým pomocníkem pro čištění prostoru i osob od negativních energií. Pokud mu poskytnete čestné místo na vašem domácím oltáři, bude váš byt naplněn klidem a příjemnými vibracemi. Jinak se mu také říká kámen andělský a má tu moc spojit nás s našimi duchovními průvodci. Dokáže také klidnit rozjitřené pocity a pomoci nám při rozhodování – s jeho pomocí se totiž dokážeme nacítit na pro a proti daného problému a rozhodnout pak s větší lehkostí a nadhledem.

Je třeba mít na paměti, že práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

 

650,00 

Dostupnost: Jen 3 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Selenitová mistička ve tvaru srdce, tvořená z kamene andělů.

Selenit patří mezi jeden z nejsilnějších kamenů a bývá také právem nazývaný andělským kamenem. Pochází z dávných dob a oplývá velmi silnou magickou silou. Nese v sobě otisk veškerého bytí, které se na Zemi kdy událo.  Spojuje nás s našimi duchovními průvodci, otevírá korunní čakru a umožňuje přístup k duchovnímu vědění.  

Je výborný právě na čištění domů a bytů, ale i nás samých od nežádoucích energií. Pokud toužíte po mírumilovném, čistém a klidném domově, nechte tyčinku položenou na svém oltáři nebo jiném čestném místě. 

Selenit nám pomáhá v rozhodování, uvidět pro a proti dané situace,  proniknout do jádra věci a získat nadhled. Uklidňuje duševní zmatky a přináší porozumění situacím v reálném životě a pochodům v našem podvědomí. Umírňuje rozjitřené pocity. 

I přesto, že má selenit jemné vibrace, je mocným spojencem a pomocníkem. Dbej silně na čistotu záměru při práci s ním. Pokud by se ti udělalo nevolno (pocity únavy, motání hlavy, apod) požádej duchovní svět a selenit o zmírnění energií, tak, aby byly pro tebe vyhovující a bezpečné.  

Z pohledu těla selenit pracuje s páteří. Udržuje ji pružnou a zdravou a vyrovnává životní energii, která páteří proudí. Pomáhá se zklidněním a uvnitřněním. 

Práce s kameny nenahrazuje lékařskou péči.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.