Loading...

Srdce – Amazonit

Amazonit, kámen klidu, harmonie, vyrovnanosti a štěstí, vybroušený do tvaru srdce.
Velikost srdce je 4x4cm

Práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

350,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Amazonit pomáhá najít cestu k sobě. Objevit své vlastní pravdy, najít odvahu komunikovat svoje pocity a stanoviska otevřeně a s láskou.  Je kamenem klidu, vyrovnanosti a rovnováhy. Uklidňuje duši a funguje proti stresu. Je výborný pro práci s komunikací, takže jej oceníte nejen v práci, ale i při řešení partnerských a rodinných záležitostí, neboť vyrovnává mužskou a ženskou energii.  Pracuje se srdeční a krční čakrou a pomáhá je otevírat.

Pomáhá vidět obě strany problému a najít kompromis, přitom zůstat věrný sobě. Amazonit je kamenem prosperity a štěstí, podporuje intuici, zmenšuje strach a obavy. Pomůže i s novými projekty a v riskantních krocích, zachovat klid a důvěru, že vše dobře dopadne.

Pohlcuje elektromagnetický smog. Můžete jej přikládat na čakru srdce nebo krku, nechat jej u mobilního telefonu, mít jej v práci nebo na poradách.

Jeho nádherné modré tóny jsou potěšením pro oko i duši.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.