Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Tetovačky – Já jsem

Přechodné zlaté tetování s motivem mandaly Já jsem.
Velikost tetování 7x7cm.
Motivy mandalek jsou od Mandalky od Jidotky.

Original price was: 116,00 Kč.Current price is: 80,00 Kč.

Dostupnost: Skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Já jsem

Nad její hlavou mezi siluetami dlouhých štíhlých listů, jasně zářil kužel světla, rozjasněná obloha jí připadala právě tak magická jako ona s touto mandalou, kterou měla právě na sobě. Uviděla svou tvář na obloze, podivně zřetelnou, jako by vysílala své vlastní silné záření.

Nesena svou vlastní krásou, svým vlastním rytmem, se cítila být … ŽIVÁ . Vše k ní přicházelo samo, aniž by se o to zapříčinila .

Co že si to vlastně oblékla ? Trochu světla trochu černé noci. Trochu tajemství, trochu bezbřehé radosti . Byly to právě oba propojené Světy, které jí ucelovaly a dodávaly jí pocitu výjimečnosti .

Tato mandala protkaná dávným moudrem, nezkrotnou přírodou a koloběhem života v ní probouzela její vlastní Životní sílu, a to kým opravdu Je .

Na rtech se jí usadil úsměv a věta:
JÁ JSEM .

Jak tetování funguje?
Dočasné tetování vydrží na kůži 3 – 7dní, dle náročnosti místa na které je aplikováno.
Návod na použití – dočasné tetování

1. Prověř, zda-li je tvoje pokožka suchá, čistá a zbavená mastnoty. Vyber místo na které chceš tetovaní přenést. Místo by mělo být hladké a bez chloupků, chlupaté místo doporučujeme oholit.

2. Vyndej tetování z balení a sloupni ochrannou fólii.

3.Tetování přitiskni na zvolené místo tak, aby se tetovací papír s motivem směrem dolů dotýkal kůže.

4.Namoč houbičku nebo vatový tampón a následně namokři celou plochu tetování, (tetování musí být stále přitisknuté na kůži) Vyčkej 30-60 sekund – to je přesně ten moment, kdy se tetování přenáší na kůži.

5. Chyť tetovací papír na dočasné tetování za rožek a sloupni. Nech tetování pořádně zafixovat zhruba 10 minut, než se oblékneš.

6. Přebytečnou vodu můžeš jemně osušit.

A je hotovo!

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.