Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...
Kategorie: ,

Tetovačky – Něha

Přechodné zlaté tetování s motivem mandaly Něha.
Velikost tetování 7x7cm.
Motivy mandalek jsou od Mandalky od Jidotky.

80,00 

Dostupnost: Skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Něha a harmonie

Vše je tak, jak má být. I v chaosu je jistá krása, harmonie.

S otevřeným srdcem na svět hledíš s láskou, téměř mateřskou, ke všemu živému.

Měkkost. Rozpouštíš se do proudu života s velkou odevzdaností a důvěrou. Plyneš jako řeka, někdy klidná, někdy rozbouřená, ale plyneš. Nepřemýšlíš nad tím, jestli putuješ správným směrem. Cítíš to.

Ladíš se do svého středu, do zdroje. Uprostřed tvé hrudi, tam kde sídlí tvůj květ života, srdce… Tam se na chvíli naciť a načerpej klid. Zaobli ostré hrany ve tvém životě.

Něha je jako pírko. Jako letmý dotek na tváři. Cítíš jí, když se díváš na lidi, které miluješ. Prostupuje tvým tělem, když jsi svědkem lidské sounáležitosti, otevřených srdcí a obnažených duší. Pohlazení po vlasech, hluboké ticho plné porozumění. Něha.

Harmonie je jako líbezný tón, který rozvibruje každou buňku tvého těla. Hřejivý pocit uvnitř tvé hrudi. Velká pokora k životu samotnému. Veškerá existence je v dokonalém souladu a vyváženosti. Všechno je dokonalé.

Tato mandala nese všechny tyto kvality. Bude tě navracet do tvého srdce, do jemnosti a měkkosti. Pohladí tě a podrží tě, kdykoliv to budeš potřebovat. Je tu s tebou a tiše s tebou kráčí životem. Důvěřuje každému tvému kroku. Je tebou a ty jsi jí.

Jak tetování funguje?
Dočasné tetování vydrží na kůži 3 – 7dní, dle náročnosti místa na které je aplikováno.
Návod na použití – dočasné tetování

1. Prověř, zda-li je tvoje pokožka suchá, čistá a zbavená mastnoty. Vyber místo na které chceš tetovaní přenést. Místo by mělo být hladké a bez chloupků, chlupaté místo doporučujeme oholit.

2. Vyndej tetování z balení a sloupni ochrannou fólii.

3.Tetování přitiskni na zvolené místo tak, aby se tetovací papír s motivem směrem dolů dotýkal kůže.

4.Namoč houbičku nebo vatový tampón a následně namokři celou plochu tetování, (tetování musí být stále přitisknuté na kůži) Vyčkej 30-60 sekund – to je přesně ten moment, kdy se tetování přenáší na kůži.

5. Chyť tetovací papír na dočasné tetování za rožek a sloupni. Nech tetování pořádně zafixovat zhruba 10 minut, než se oblékneš.

6. Přebytečnou vodu můžeš jemně osušit.

A je hotovo!

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.