Voda

Posvátná tekutina, která dává život.

Naše tělo je ze 70% tvořené vodou. Její důležitost je všeobecně známá, avšak často zapomínáme na důležité principy, jak s vodou dobře pracovat, aby byla pro naše těla skutečným požehnáním.

V první řadě je důležitá kvalita vody. Voda v kohoutku má velké molekuly a tělo ji nedokáže dobře vstřebat. Buňky jakoby nemohou pojmout, dostatečně vstřebat tuto obří molekulární síť. Proto se často děje, že i když dostatečně pijeme, tělo je dehydrované a „vysušené“. Tyto velké molekuly jsou v ohromných, pevných sítích, které lidské tělo špatně vstřebává.

Naproti tomu voda z přírodních zdrojů – studánek a čistých potůčků má menší molekulární strukturu. Ve studánce voda vyvěrá z podloží a stoupá nahoru, kde vyvěrá v podobě pramene a je obohacená o minerály z podloží. Tato jemná molekulární struktura je pro tělo mnohem lépe vstřebatelná a dostává se skutečně až k buňkám, které ji snadno vstřebají.

Je více než vhodné pít vodu a menší molekulární strukturou. Můžete si to vyzkoušet na zvířatech – pokud dáme zvířeti vodu z kohoutku a vodu ze studánky, vždy intuitivně pijí vodu s menší molekulární strukturou.

Zjemnit molekulární strukturu můžeme varem, který rozbije molekuly na menší. Sice to také není úplně ideální, ale je to lepší, než voda kohoutková.

Proč jsem ale jako témata tohoto článku vybrala právě vodu, je, že voda je geniální nosič informace.

Voda dokáže doručit informaci kam potřebujeme. Je proto vhodné s vodou, kterou pijeme pracovat. Je to snadný a efektivní způsob, jak sami sobě pomoci, podpořit se, ať už je naším cílem uzdravení či jen podpora v práci s nějakým tématem.

Obrovským přínosem na poli vody je práce dr. Masaru Emoto, který svými pokusy dokázal, že vodu můžeme ovlivňovat svými myšlenkami, hudbou, slovem či modlitbou.

Emoto vyfotografoval zmrzlé krystaly vody a svými pokusy ukazoval, jak působí naše myšlenky. Při špatných myšlenkách a emocích, krystaly vody byly nedokonalé, ošklivé a pokřivené. Při těch čistých a povznášejících, tvořily krystaly dokonalé, nádherné struktury.

Na toto téma vyšlo i mnoho knih, článků a videí. Co já považuji za nejdůležitější a s čím sama pracuji je toto:

Pokud to jde, volte vodu přírodní – ze studánek, ledovce, pí vodu nebo třeba vodu pyramidovou.

S tou jsem se poprvé setkala před pár lety na cestách po Bosně. V bosenských pyramidách lze zakoupit lahvičku s vodou, která vyvěrá a protéká pyramidovým komplexem. Teče v podzemí a má 100% kladný náboj. Malé množství dokáže navibrovat zbytek džbánku. Rozdíl je znát nejen na chuti, ale i na vnitřních rovinách. Vodou jsme se pročišťovali intenzivně rok.

Harmonizovala jsem její energií při rituálu vody i náš potok na chalupě.

Další vhodnou pomůckou k navibrování vody jsou minerální kameny. Kamínek můžete hodit do džbánku či sklenice a nechat vodu, aby přijala informace od kamene. Vhodné jsou téměř všechny kameny – růženín, křišťál, ametyst, šungit, citrín a další a další. Vyhněte se kamenům, které se ve vodě rozpouštějí, jako je třeba selenit.

Stejně dobře fungují podložky pod sklenice či džbánky. Já ráda používám tyto, s květem života.

Samozřejmě můžete použít i rostliny, ideálně ty, které si sami pěstujeme na zahrádce nebo ty divoce rostoucí.

A můžete být kreativní ještě víc a použít třeba nálepky mandal na lahev, sami si nakreslit obrázek toho, co vám nejvíce chybí a dát jej pod sklenici, využívat lahve skleněné či měděné. Měděné lahve pomáhají vodu udržet čistou a snižují množství bakterií.

Měď sama o sobě nemá žádné umělé přísady jako plast či jiné hmoty. Má významný vliv na živý organismus, účastní se řady pochodů v těle, od metabolismu přes krvetvorbu po správné fungování nervového systému. Dobře fungují k nabíjení i tibetské mísy.

Stejně můžete pracovat i s vodou na koupání – vložit do ní krystaly, sůl či bylinky a nechat tělo hýčkat zvenku.

Velké pokroky uvidíte i pokud budete harmonizovat vodu, kterou zaléváte rostlinky.

voda

Nabíjejte vodu myšlenkou. Podržte sklenici vody v dlaních a vodu si požehnejte nebo ji nabijte kteroukoli jinou energií, kterou potřebujete – sebeláskou, radostí, vitalitou, láskou, harmonií atd.

Nezapomínejte, že jsme boží bytosti a naše síla je veliká. Nepodceňujte svou snahu a práci a důvěřujte si. Nečekejte zázraky na počkání, protože takhle nic ve Vesmíru nefunguje, ale tvořte trpělivě pro sebe to nejlepší.

„Není žádné jiné látky na světe, s níž je naše blaho a zdraví tak úzce spojeno, než právě s vodou.“ Dr. M. Emoto

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.