Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Vykuřovací sada – zlatá

Zlatou vykuřovací sadu tvoří:

  • vykuřovací pícka zlatá, s nastavitelnou výškou sítka a sítkem
  • lžička/naběračka z mědi
  • onyxová dóza
  • čistítko na sítko
  • vykuřovadla 4 druhy – 10g kadidlo, 10g myrha, 10g santal, 10g palo santo
  • svíčka

2.300,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Tahle vykuřovací sada je pro fajnšmekry.

Vznikla tak trochu z lenosti, protože už mě nebavilo pobíhat po bytě s šalvějí (s veškerou úctou:)) a hlídat popílek a bezpečnost :).

Sada obsahuje vykuřovací keramickou pícku, která má na vrchu sítko, na které pohodlně položíš vykuřovadlo a jedeš!

Snažila jsem se, abych nezapomněla na nic potřebného a vytvořila uživatelsky pohodlnou sadu, která vykuřování posune z občasné aktivity na pravidelnou součást dne.

V sadě je měděná lžíce ve tvaru kobry – posvátný symbol hadí síly, aby se vykuřovadlo dalo nabrat nebo třeba jen bezpečně odložit, když ještě není úplně vypálené.

Dóza z onyxu, do které schováš velmi aromatické santalové dřevo.

Čistící kartáček na sítko.

A čtyři druhy vykuřovadel, na které jsem obzvlášť pyšná, protože jsem je ulovila během našich cest v Dubaji, na starém tržišti.

Santalové dřevo má černou barvu a jeho vůně je prostě magická! Nasládlá a výrazná a přitom smyslná. Santalové dřevo využiješ nejen při partnerských večerech, ale i v čase sama pro sebe, pro podporu vášně či pro rituály. Čistě ženská vůně, podporující energie ženství. Jak se ti tahle vůně vryje do kůže, vzniká závislost 🙂

Myrha – jemná a nenápadná vůně myrhy tě obklopí něhou a jemností, bude ti průvodkyní pro jemnou vnitřní práci, léčení, uvolnění či jen pocit bezpečí po náročném dni. Myrha je ryze ženské povahy a proto je výborná i pro práci na tématech ženství. Jejím mužským protipólem je

kadidlo – pryskyřice kadidlovníku. Nemohla jsem si ho odpustit nejen pro rovnováhu těchto dvou sil. Kadidlo svou specifickou vůní dodává sílu, je vhodné pro všechny rituály, výjimečné chvíle a životní mezníky.

Palo santo – jedná se o odštěpky, nikoli celá dřevíčka jako ve vykuřovacích sadách s mušlemi. Tohle palo santo z Emirátů je více kořeněné a mužské. Myslím, že sedne i mužům – protože co si budeme, víme, že na šalvěj se chlapi trochu ježí 🙂

Takže dvě vykuřovadla “mužská” a dvě “ženská”, aby to ti naši kluci s námi měli veselejší a přišli si na své všichni.

Vykuřování je tradiční rituál jihoamerických indiánů, jehož posláním je očištění domova, pracovního či jiného prostoru, předmětů ale i nás samotných o negativních a nežádoucích energií.

Vykuřování se rozšířilo po celém světě a je nedílnou součástí nejen obřadů a rituálů, ale i obyčejných domovů a všedních dní.

S touhle sadou je to ještě snazší – pícku postavíš kamkoli se ti hodí, zapálíš svíčku a na sítko pícky hodíš kousíček vykuřovadla. Vůně se začne během chvilky šířit prostorem. A když už máš dost, svíčku jednoduše sfoukneš.

 

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.