Workshopy a kurzy

Dvoudenní workshop zaměřený na práci s čakrami a jemnohmotnými těly. Cílem je naučit se pracovat s čakrami a čistit svou auru v každodenním životě pomocí různých technik, které pak sami můžete používat ve své vlastní praxi

Léčení a otevření svého hlasu. Cílem je poznat možnosti jak můžeme hlas používat jako harmonizační nástroj a jak zpěv otevírá a léčí srdce, vede k radosti a souhře. Náš hlas je nástroj spojení sama se sebou. Budeme pracovat i na uvolnění bloků, které máme s hlasem spojené – projevit se, být slyšet, postavit se za sebe a další.  
Kurz je určený pro účastníky kurzu Kraniosakrální terapie. Účelem kurzu je zopakovat si techniku ošetření a vychytat případné chyby z vlastní praxe. Dále se budeme učit jak začlenit do praxe krystaloterapii a jak s krystaly pracovat a také jaké máme možnosti energetického léčení klienta. Refresh je skvělý v tom, že nejen získáte nové znalosti, ale také si sami pořádně odpočinete a naladíte na sebe. Cílem je udržovat kontinuitu vzdělávání v oboru a rozvíjet se nejen profesně, ale i osobně.

Lůno je svatyně ženy. Místo, ze kterého vychází její síla, vitalita a krása. Prostor, který je studnicí tvořivé instinktivní sexuální síly, vitální životní energie Šakti. Když se ženě podaří sladit svou instinktivní přirozenost s uvědoměním božského uvnitř sebe, je schopna plně rozvinout svůj tvořivý potenciál. Tuto svou přirozenost vyjadřuje pak prostřednictvím lásky a její účinky se šíří do vztahů s druhými a světem, vyladěním se na rytmy a cykly přírody, plně prožívanou sexualitu.

Pradávná moudrost ukrytá v našich kostech upadla v zapomnění. Ztratili jsme spojení s nejpevnější hmotou našeho těla a uniká nám tak její hluboký potenciál. Cílem workshopu je rozvzpomenout se na moudrost kostí a znovu oživit sílu, která nám může být k dispozici.

Je dost pravděpodobné, že kosti z našich předchozích inkarnací jsou stále uložené někde na Zemi. Obzvlášť kost pánevní a lebka s páteří tvoří pokladnici našich prožitků a vzpomínek a je v nich ukryto mnohé z naší bytosti a jejího vývoje.

0
Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě/dostupný na objednávku.