Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...
Kategorie: ,

Yuzu – sójová svíčka

Sójová svíčka se svěžími citrusovými tóny yuzu, které navozují dobrou náladu a osvěží po náročném dni. Svíčka je ozdobená krystalky modrého amazonitu. 

Yuzu bylo původně pěstováno v Tibetu a Číně. Základ jeho vůně je citrusový a mírně nasládlý po mandarinkách. Yuzu podporuje svěžest, radost, dobrou náladu, harmonii a uvolnění. Je ideální při práci, aby udrželo flow, podpořilo kreativitu, vneslo radost do procesu. Jeho podmanivou vůni ale oceníte i doma, když se chce tančit a zpívat, oslavovat a radostně dovádět.
Amazonit je kamenem štěstí, radosti, vitality a energie. Svými podmanivými modrými tóny připomíná moře a navozuje dálkami vonící vzpomínky na léto a uvolněnost.
Tahle kombinace je lehká, hravá, veselá a neokoukaná. Modré kamínky v hnědém skle krásně vynikají a dávají svíčce exotické kouzlo.

Svíčka ze sójového vosku v bio kvalitě (bez GMO), ovoněná pečlivě vybranými vonnými esencemi.

Minerální kameny fungují jako podpora záměru svíčky.

Více informací najdete v popisu produktu níže.

Prosím, čtěte: svíčky jsou pečlivě zabaleny, přesto ale doporučuji, abyste obsah zásilky při přebírání zkontrolovali a v případě poškození sepsali s dopravcem škodní protokol. Po převzetí bohužel nelze reklamacím vyhovět.

250,00 800,00 

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Sójové svíčky mají 100% přírodní původ a dokáží si udržet svou vůni po celou dobu používání. Vonné svíčky s esenciálními oleji mají navíc aromaterapeutický účinek. Vyrobeny jsou ze sójových bobů (odebírám boby pěstované v biokvalitě, USA) a neobsahují žádné pesticidy, herbicidy ani parafín, vedlejší produkt zpracování ropy. Sójový vosk při hoření nezvyšuje množství CO2 ve vzduchu, čímž odpadá riziko vzniku karcinogenních látek
a toxinů, jako u běžných svíček.

Svíčky s esenciálními oleji uvolňují jemné aroma i když nehoří. Svíčky jsou v uzavíratelných dózách, aby se daly zavřít a ponechat jako dekorace interiéru.
Sojový vosk má mnohem delší dobu hoření než parafín. Lze ho bezpečně aplikovat i na pokožku – obsahuje proteiny, vlákninu a vitamin E.

Doporučuji pokaždé nechat svíčku rozhořet a rozehřát vosk na celém povrchu, aby pak rovnoměrně chladl a svíčka pomaleji ubývala.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.