Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Základní sada krystalů

“Must have” balíček nejzákladnějších krystalů, které je dobré mít doma, ať už si je budete chtít strčit do kapsy, nabíjet s nimi vodu, vystavit na domácí oltář, přikládat na tělo či s nimi meditovat.

Sadu obdržíte ve lněném pytlíčku s detailním popisem jednotlivých krystalů a tipy, jak s nimi pracovat.

Obsahuje krystaly o velikosti 3-5 cm:

Křišťál – nejuniverzálnější krystal, vhodným ke všem účelům. Vyrovnává energie a pozvedá naše vědomí. Harmonizujte si s ním vodu, berte jej na důležitá jednání, ale i do lesa, když chcete dobít baterky. Meditujte s ním.

Růženín – krystal lásky, využijete jej na všechny potíže srdce a srdeční krajiny – sebeláska, láska, vztahy, krása, jemnost, ženskost, cesta k sobě. Jeho jemné vibrace ovlivňují celou srdeční čakru a pomáhají ji léčit a harmonizovat.

Ametyst – krystal transformace a hlubokých vhledů do sebe sama. Pomáhá nám udržet vnitřní čistotu, zvládat stres a zbavit se strachu. Svého majitele ochraňuje, dodává mu klid, odvahu a přitahuje štěstí. Můžete s ním nabíjet vodu, meditovat či přikládat na třetí oko (vyzkoušejte i při bolestech hlavy).

Citrín – krystal štěstí, štědrosti, hojnosti, úspěchu a prosperity. Podpoří vás u všech důležitých (i těch méně důležitých) zkoušek. Vhodný je i k nabíjení vody. Zahání špatné sny a podporuje kvalitní spánek.

Tenhle zářič štěstí svému majiteli zvyšuje teplo, tvůrčí schopnosti, kreativitu a zesiluje intuici. Urovnává vztahy, dodává dobrou náladu, sebedůvěru a energii.

Práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

400,00 

Dostupnost: Jen 2 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.