Loading...

Základní sada krystalů

“Must have” balíček nejzákladnějších krystalů, které je dobré mít doma, ať už si je budete chtít strčit do kapsy, nabíjet s nimi vodu, vystavit na domácí oltář, přikládat na tělo či s nimi meditovat.

Sadu obdržíte ve lněném pytlíčku s detailním popisem jednotlivých krystalů a tipy, jak s nimi pracovat.

Obsahuje krystaly o velikosti 3-5 cm:

Křišťál – nejuniverzálnější krystal, vhodným ke všem účelům. Vyrovnává energie a pozvedá naše vědomí. Harmonizujte si s ním vodu, berte jej na důležitá jednání, ale i do lesa, když chcete dobít baterky. Meditujte s ním.

Růženín – krystal lásky, využijete jej na všechny potíže srdce a srdeční krajiny – sebeláska, láska, vztahy, krása, jemnost, ženskost, cesta k sobě. Jeho jemné vibrace ovlivňují celou srdeční čakru a pomáhají ji léčit a harmonizovat.

Ametyst – krystal transformace a hlubokých vhledů do sebe sama. Pomáhá nám udržet vnitřní čistotu, zvládat stres a zbavit se strachu. Svého majitele ochraňuje, dodává mu klid, odvahu a přitahuje štěstí. Můžete s ním nabíjet vodu, meditovat či přikládat na třetí oko (vyzkoušejte i při bolestech hlavy).

Citrín – krystal štěstí, štědrosti, hojnosti, úspěchu a prosperity. Podpoří vás u všech důležitých (i těch méně důležitých) zkoušek. Vhodný je i k nabíjení vody. Zahání špatné sny a podporuje kvalitní spánek.

Tenhle zářič štěstí svému majiteli zvyšuje teplo, tvůrčí schopnosti, kreativitu a zesiluje intuici. Urovnává vztahy, dodává dobrou náladu, sebedůvěru a energii.

Práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

500,00 

Dostupnost: Jen 3 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.